“Pierwsza i ostatnia wizyta”
Browarmia Krolewska — recenzja

Browarmia Krolewska
Nr 657 wśród 3 507 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Fatalna obsługa, długie oczekiwanie na kelnera, na podanie herbaty ponad pół godziny oczekiwania, na posiłek godzina.
Poziom, jakość posiłków kiepska, ceny wysokie.
Polecam poszukać innej miejscówki.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, zuzzzka

Zrecenzowano 14 marca 2019

Niestety Browarmia jak na sobotni wieczór zatrudnia za mało obsługi - trzeba czekać naprawdę długo na kogokolwiek, po kilka razy prosić o obsłużenie. Samo piwo nieszczególnie dobre. Niepotrzebnie tak chwalą się w menu piwami sezonowymi, w marcu i tak zostają tylko 2 zwykłe do wyboru (+ jedno typu Octoberfest).
Plusy:
- dobra lokalizacja
- bardzo dużo stolików
Minusy:
- cena
- tylko 1 toaleta dla kobiet (przy tylu gościach?)
- długi czas oczekiwania
- ciepłe piwo

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Dutkowska
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Krótki wypad na Stare Miasto w okresie świątecznym. Przyjemnie, wiec może gdzieś napijemy się piwa, gdzie jak nie w Browarni. Po stosunkowo krótkim (5 minut) "polowaniu" na kelnera, udało się, po następnych 10 minutach, już jest ! piwo, dziękuję za kufel i okazuje się, że kufel był gorący, prosto ze zmywarki, to super jest czysty i odkażony, ale piwo też ciepłe ! Niestety, nie udało się już upolować kelnera, i zrezygnowany wypiłem to piwo. W końcu na dworze zimno, wiec letnie piwo jest na czasie, szkoda, ze straciło cały swój smak !

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, bo w centrum Warszawy. Jedzenie średnie, kaczka smaczna, ale karkówka już twarda i żylasta. Piwo w dobrej cenie, ale pozostałe alkohole to lepiej mocno trzymać się za portfel. Sale nie są kameralne, fajny jest zimowy ogródek.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, amodzelewska65
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz niczego nie oczekiwałem. Podszedłem do tematu nie tylko ostrożnie co z obawą. Może to dziwne ale zawsze zamawiam danie co do jego wykonania i realizacji wymagania muszą wykazać znajomość podstaw kulinarnego rzemiosła. W menu danie nazwane jako " polędwica wołowa" sugerowała wszystko. Pierwszy kontrakt z nieświadomą kelnerką, uświadomił mi, że może nie być wesoło. Niewiedzę owej kelnerki uratował kelner i zrozumiał sens i stopień wysmażenia. Kuchnia zrobiła medium rere na czwórkę, ale mięso było niestety z niego odpowiedniej części polędwicy, a raczej w nie odpowiedni sposób wykrojony. Dodatki przemilczeć należy.
Drugie danie- polędwiczki wołowe to zjawisko rozgotowania, czyli częstego odgrzewania. Gnocchi tragedia.
Ogólnie. Nie polecam. Drogo i zbyt mało kameralnie. Takie korpo atmosfera. Nie ma czego żałować a grzane wino za takie pieniądze, to skandal.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, karolbadziag

Browarmia Krolewska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browarmia Krolewska? Podziel się wrażeniami!