“Piwo dobre, jedzenie tragedia”
Browarmia Krolewska — recenzja

Browarmia Krolewska
Nr 613 wśród 2 777 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 3 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym lokaku pierwszy raz. Mój narzeczony zamówił piwo porzeczkowe ja kawę i naleśniki. I te naleśniki były tragiczne. Kelnerka przy zamówieniu powiedziała, że czas oczekiwania 15 min, a po dosłownie 5 minutach lub nawet nie, przyniosła mi je. Nie świeże, pewnie smażone rano, nie smaczne, tluse,naładowane czekolada, pewnie, żeby nie nie poznac. I nawet nie były ciepłe. Nie polecam!! Piwo ok.

Dziękujemy, AsiuniaW85

Zrecenzowano 16 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

na plus:
szybką realizacja zamówienia pomimo dużej ilości klientów
miła obsługa
na minus:
piwo przeciętne
skrzydełka bardzo słabe, niedoprawione, słabo upieczone, miękka skórka, bez wyrazu.
burger gorszy niż w McDonslds bigmac
tortilla bez smaku
jedzenie gorsze niż w sieciówkach
odwiedzone dwa razy pierwszy i ostatni.

Dziękujemy, Leszek P
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Chodzę do tej restauracji prawie co weekend , bo mają dobre piwo i pyszne jedzenie , obsługa jak zawsze miła uprzejma . Stolik w tej restauracji dostaję nawet bez rezerwacji

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 1 czerwca 2017

Za każdym razem, kiedy pije pszeniczne ze sklepu czy w innych restauracjach przypomina mi się pierwsze pszeniczne, jakie w życiu piłem - w Browarmii. Najlepsze, do dziś miło wspominam ten smak.

Dziękujemy, kingofwarsaw
Zrecenzowano 18 maja 2017

Byłem dwa razy. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo miła atmosfera. Kelnerki w bardzo ciekawych strojach. Obsługa miła. Polecam gorąco

Dziękujemy, Adam_Jaworek

Browarmia Krolewska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browarmia Krolewska? Podziel się wrażeniami!