“Golonka Pieczona dla dwojga, Schabowy i Skrzydełka z sosem BBQ”
Browarmia Krolewska — recenzja

Browarmia Krolewska
Nr 613 wśród 2 777 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 2 maja 2017

01 maja godzina ok.18.00 - wchodzimy pytamy o stolik dla 4 osób bo ścisk niemiłosierny i co za chwilę Mamy stolik SUKCES !!!
Golonka pieczona z kapustą, ziemniakami i ogórkami REWELACJA z małym minusikiem za sposób podania [ golonka wielka , kapusty mnóstwo tylko deska za mała i troche sosik uciekał na boki. Schabowy bez fajerwerków [ mało doprawiony ] ale za to wielkość mówi sama za siebie - OK. Najsłabiej wypadły skrzydełka - w smaku w miarę ale mogły być lepiej zamarynowane. Z sosem BBQ OK. dla głodomora porcja to za mało. CAŁOŚCIOWO REWELACJA - PIWO W PORZĄDKU - BYŁ NIESTETY MAŁY WYBÓR - ALE DALIŚMY RADĘ I WYSZLIŚMY USATYSFAKCJONOWANI - WRÓCIMY NA 100%
ROBERT M.

Dziękujemy, Robert M

Zrecenzowano 9 kwietnia 2017

Świetne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi i nie tylko. Mają bardzo dobrą kuchnię i świetne piwa. Ja najbardziej lubię pszeniczne z sokiem mango ale bez soku jest równie dobre. Dla każdego coś dobrego. Bardzo dobra jest deska mięs ale dla 2-3 osób, bo jedna raczej nie da rady pochłonąć wszystkiego. Ostatnio jedliśmu golonkę pieczoną - wyśmienita.

Dziękujemy, Julita P
Zrecenzowano 4 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wziąłem z menu danie z trzema rzeko niemieckimi kiełbasami, a dostałem miedzy innymi serdelową. Lipa, nie polecam. Kapusta kiszona, raczej niedokiszona.

Dziękujemy, Pawulon
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz w Warszawie i ponownie w tym samym miejscu miałem okazję zjeść rewelacyjne żeberka. Musisz je zjeść! Ponownie mialem "niebo w gębie". Cudowny wybór piw tylko podjreslały smak żeberek. Atmosfera spoko, dużo miłych i kulturalnych gości.

Dziękujemy, Mirosław R
Zrecenzowano 13 lutego 2017

To było świetne miejsce przed jego przejęciem przez Bierhalle. Obecnie menu jest bardzo ubogie, praktycznie same kotlety. Do tego dochodzi fatalna obsługa. Byliśmy na spotkaniu firmowym, na kilkanaście osób, a do obsługi została przydzielona tylko jedna osoba, w restauracji byli inni kelnerzy którzy nie mieli nic do roboty więc mogli by pomóc. Przypadek problemów z obsługą nie jest jednostkowy bo byłem tam też kilka mc-y temu i na proste zamówienie, tj. piwo i przekąski czekaliśmy dość długo, a aby coś domówić obsługi trzeba było szukać. Na szczęście piwo jest cały czas bardzo dobre wiec cały czas można wpaść na piwko i jakąś przekąskę.

Dziękujemy, Marek W

Browarmia Krolewska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browarmia Krolewska? Podziel się wrażeniami!