Warszawa

“Butchery and Wine to znak jakości !”
Butchery and Wine — recenzja

Butchery and Wine
Zarezerwuj stolik
czw., 24.10
20:00
Nr 108 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Witam, po dłuższej przerwie miałam okazję gościć w restauracji Butchery and Wine. Absolutnie warto tu zjeść ta restauracja to znak jakości wspaniałe steki oraz niesamowita obsługa kelnerska. Czuliśmy się zaopiekowani i dopieszczeni smakowo. Więcej takich restauracji i od razu świat będzie lepszym!!!

Dziękujemy, olaimarcin

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Steki wyborne, obsługa miła i pomocna. Jedyne co boli po wyjściu to portfel. ;) Niemniej na TAKIE mięso będziemy tu na pewno wracać.

Dziękujemy, 404tf
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko świetne i bez żadnych zastrzeżeń także 5 gwiazdek i polecam każdemu kto będzie w okolicy;)
Obsługa również bardzo miła;)

Dziękujemy, Marcinbajka
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bez zarzutu. Hamburger pyszny. Stek z polskiej wołowiny sezonowanej polecam. Crem brulee pycha.

Dziękujemy, 19michalw
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Oczywiście, tanio nie jest. Jak idziesz do restauracji z górnej półki, to nie spodziewaj się jakości górnej półki i ceny jak w chińczyku :) na przystawkę mieliśmy tatar i szpik. Na drugie steki z amerykańskich krów, tak pyszny że lepiej go nie mieszać z sosem. Do tego czerwone wino. Doznania kulinarne są absolutnie warte swojej ceny. Jak chcesz zrobić wrażenie na kontrahencie albo na kimś wyjątkowy to zabierz go tam. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna J

Butchery and Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Butchery and Wine? Podziel się wrażeniami!