“Pyszna kuchnia”
Restauracja Portretowa — recenzja

Restauracja Portretowa
Nr 61 wśród 3 424 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: RESTAURACJA PORTRETOWA POŁOŻONA JEST 150 METRÓW OD GŁÓWNEGO RYNKU.JEST TO MAŁA KNAJPKA MIESZCZĄCA OK 33 MIEJSCA W OKRESIE ZIMOWYM I OK 35 MIEJSC DODATKOWYCH W OGRODZIE LETNIM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PRZY POMNIKU KILIŃSKIEGO . DANIA KTÓRE SERWUJEMY SĄ TYPOWO POLSKIE I STAROPOLSKIE. W RESTAURACJI PANUJE MIŁA ATMOSFERA, MOŻNA POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU.ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
Zrecenzowano 28 lipca 2018

Przepyszne jedzonko polecam kaczkę jest perfekcyjna świeża i bardzo dobrze przyprawiona na deser szarlotka niebo w gębie .Miła obsługa bardzo ładny lokal.Warto zarezerwować sobie wcześniej stolik sporo klijentów .

2  Dziękujemy, WojtekK1864

Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

,, Portretowa” to najlepsza restauracja na starówce,
Jedzonko pyszne, kaczka z pomarańczami pychotka, tatar rewelacja,pięknie podane,kubki smakowe zasługują na taki rarytas!!
Obsługa przemiła, a Właścicielka przesympatyczna,
wesoła,aż chce się tu z powrotem wrócić!☺️

1  Dziękujemy, Ilona I
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Przechadzając się po starówce postanowiłyśmy zjeść coś lekkiego. Zamówiłyśmy dwie sałatki. Jedna z kaczka i serem pleśniowym, a druga z łososiem wędzonym, jajkiem i kaparami. Porcje okazały się na tyle duże, że śmiało mogę polecić sałatki w Portretowej jako dania obiadowe. Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ameliawiniarska
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Sugerując się opiniami, wybraliśmy się do "Portretowej" z rodziną na kolację, rezerwując wcześniej stolik. Stolik dwuosobowy musiał pomieścić 4 osoby, a zaplamiony obrus na pewno pamiętał gości sprzed 2 tygodni. Placki ziemniaczane były z jednej strony mocno przypalone, z drugiej niedopieczone. Naprawdę nie dały się zjeść. Kaczka bez rewelacji, a ziemniaki niesmaczne i nieświeże. Jedyną zaletą restauracji jest wielkość serwowanych porcji i końcowy poczęstunek, stąd 2 gwiazdki. Gdyby nie to dałabym jedną.

Dziękujemy, eseni0
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Pyszne, domowe jedzenie, każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego gustu smakowego. Przemiła obsługa i bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ania Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna k, Właściciel, Restauracja PortretowaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Dziękujemy serdecznie za dodanie opinii ,
Zapraszamy w przyszłości ponownie !
Pozdrawiamy
Portretowa

Restauracja Portretowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Portretowa? Podziel się wrażeniami!