“sałatki w portretowej”
Restauracja Portretowa — recenzja

Restauracja Portretowa
Nr 61 wśród 3 424 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: RESTAURACJA PORTRETOWA POŁOŻONA JEST 150 METRÓW OD GŁÓWNEGO RYNKU.JEST TO MAŁA KNAJPKA MIESZCZĄCA OK 33 MIEJSCA W OKRESIE ZIMOWYM I OK 35 MIEJSC DODATKOWYCH W OGRODZIE LETNIM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PRZY POMNIKU KILIŃSKIEGO . DANIA KTÓRE SERWUJEMY SĄ TYPOWO POLSKIE I STAROPOLSKIE. W RESTAURACJI PANUJE MIŁA ATMOSFERA, MOŻNA POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU.ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Przechadzając się po starówce postanowiłyśmy zjeść coś lekkiego. Zamówiłyśmy dwie sałatki. Jedna z kaczka i serem pleśniowym, a druga z łososiem wędzonym, jajkiem i kaparami. Porcje okazały się na tyle duże, że śmiało mogę polecić sałatki w Portretowej jako dania obiadowe. Polecam!

Dziękujemy, ameliawiniarska

Zrecenzowano 18 lipca 2018

Sugerując się opiniami, wybraliśmy się do "Portretowej" z rodziną na kolację, rezerwując wcześniej stolik. Stolik dwuosobowy musiał pomieścić 4 osoby, a zaplamiony obrus na pewno pamiętał gości sprzed 2 tygodni. Placki ziemniaczane były z jednej strony mocno przypalone, z drugiej niedopieczone. Naprawdę nie dały się zjeść. Kaczka bez rewelacji, a ziemniaki niesmaczne i nieświeże. Jedyną zaletą restauracji jest wielkość serwowanych porcji i końcowy poczęstunek, stąd 2 gwiazdki. Gdyby nie to dałabym jedną.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, eseni0
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Pyszne, domowe jedzenie, każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego gustu smakowego. Przemiła obsługa i bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Ania Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna k, Właściciel, Restauracja PortretowaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Dziękujemy serdecznie za dodanie opinii ,
Zapraszamy w przyszłości ponownie !
Pozdrawiamy
Portretowa

Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Portretowa wybrałem sie z cała rodzina na niedzielny obiad byla to bardzo trafna decyzja jedzenie wyśmienite bardzo ładnie podane i świeże, obsluga bardzo mila i uprzejma. Napewno wróce i polecam wszystkim ktorzy chca naprawde dobrze zjesc.

Dziękujemy, Sebastian P

Bardzo dziękujemy za miłą recenzje . Zapraszamy .pozdrawiamy Portretowa.

Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy restauracje Portretowa na spotkanie firmowe z gośćmi z zagranicy na podstawie ciekawego menu, z którego mogliśmy ugoscic naszych przyjezdnych Polskim jedzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Wszystko było przepyszne a goscie zachwyceni. I zakochali się w Polskim jedzeniu.
Obsługa dyskretna i bardzo miła.
Polecamy !!!

Dziękujemy, marek24036823

Dziękujemy . Było bardzo miło . Pozdrawiamy

Restauracja Portretowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Portretowa? Podziel się wrażeniami!