“Jedzenie.”
Restauracja Portretowa — recenzja

Restauracja Portretowa
Nr 61 wśród 3 424 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: RESTAURACJA PORTRETOWA POŁOŻONA JEST 150 METRÓW OD GŁÓWNEGO RYNKU.JEST TO MAŁA KNAJPKA MIESZCZĄCA OK 33 MIEJSCA W OKRESIE ZIMOWYM I OK 35 MIEJSC DODATKOWYCH W OGRODZIE LETNIM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PRZY POMNIKU KILIŃSKIEGO . DANIA KTÓRE SERWUJEMY SĄ TYPOWO POLSKIE I STAROPOLSKIE. W RESTAURACJI PANUJE MIŁA ATMOSFERA, MOŻNA POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU.ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Portretowa wybrałem sie z cała rodzina na niedzielny obiad byla to bardzo trafna decyzja jedzenie wyśmienite bardzo ładnie podane i świeże, obsluga bardzo mila i uprzejma. Napewno wróce i polecam wszystkim ktorzy chca naprawde dobrze zjesc.

Dziękujemy, Sebastian P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna k, Właściciel, Restauracja PortretowaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za miłą recenzje . Zapraszamy .pozdrawiamy Portretowa.

Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy restauracje Portretowa na spotkanie firmowe z gośćmi z zagranicy na podstawie ciekawego menu, z którego mogliśmy ugoscic naszych przyjezdnych Polskim jedzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Wszystko było przepyszne a goscie zachwyceni. I zakochali się w Polskim jedzeniu.
Obsługa dyskretna i bardzo miła.
Polecamy !!!

Dziękujemy, marek24036823

Dziękujemy . Było bardzo miło . Pozdrawiamy

Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomita kuchnia, bardzo przyjazny personal I przystepne ceny to argumenty, ktore sprawily ze napewno przy najblizszej okazji wròce tam z rodzina. Polecam Wszystkim

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Łukasz T

Dziękujemy za dodanie miłej recenzji ..Pozdrawiamy .

Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Meeega. Jedzenie wyśmienite, porcje bardzo duże i pyszne. W życiu nie jadłem tak pysznej kaczki. Obsługa świetna, klimat bardzo fajny. Bardzo miło spędzony wieczór. Dziękuję i serdecznie polecam.

Dziękujemy, Karol U
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na małą wycieczkę po Warszawie, będąc na Starym Miescie trafiliśmy do Portretowej, gdzie już wcześniej byli nasi znajomi i bardzo polecili nam tą knajpkę.
My również nie byliśmy zawiedzeni. Było troszkę deszczowo więc weszliśmy do środka, mała kameralna restauracja ale za to ze wspaniałą atmosfera. Jedzenie przepyszne, szczególnie polecamy placka z gulaszem, kaczkę, pierogi i flaczki. Bardzo przyjazny personel włącznie z szefową, która również poznaliśmy. Szczerze polecamy!!!

Dziękujemy, Vacationer789501

Restauracja Portretowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Portretowa? Podziel się wrażeniami!