“Wypad rodzinny”
Restauracja Portretowa — recenzja

Restauracja Portretowa
Nr 60 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: RESTAURACJA PORTRETOWA POŁOŻONA JEST 150 METRÓW OD GŁÓWNEGO RYNKU.JEST TO MAŁA KNAJPKA MIESZCZĄCA OK 33 MIEJSCA W OKRESIE ZIMOWYM I OK 35 MIEJSC DODATKOWYCH W OGRODZIE LETNIM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ PRZY POMNIKU KILIŃSKIEGO . DANIA KTÓRE SERWUJEMY SĄ TYPOWO POLSKIE I STAROPOLSKIE. W RESTAURACJI PANUJE MIŁA ATMOSFERA, MOŻNA POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU.ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomita kuchnia, bardzo przyjazny personal I przystepne ceny to argumenty, ktore sprawily ze napewno przy najblizszej okazji wròce tam z rodzina. Polecam Wszystkim

Dziękujemy, Łukasz T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna k, Właściciel, Restauracja PortretowaOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Dziękujemy za dodanie miłej recenzji ..Pozdrawiamy .

Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Meeega. Jedzenie wyśmienite, porcje bardzo duże i pyszne. W życiu nie jadłem tak pysznej kaczki. Obsługa świetna, klimat bardzo fajny. Bardzo miło spędzony wieczór. Dziękuję i serdecznie polecam.

Dziękujemy, Karol U
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na małą wycieczkę po Warszawie, będąc na Starym Miescie trafiliśmy do Portretowej, gdzie już wcześniej byli nasi znajomi i bardzo polecili nam tą knajpkę.
My również nie byliśmy zawiedzeni. Było troszkę deszczowo więc weszliśmy do środka, mała kameralna restauracja ale za to ze wspaniałą atmosfera. Jedzenie przepyszne, szczególnie polecamy placka z gulaszem, kaczkę, pierogi i flaczki. Bardzo przyjazny personel włącznie z szefową, która również poznaliśmy. Szczerze polecamy!!!

Dziękujemy, Vacationer789501
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne dania, duże porcje. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Gorąco polecam tą restaurację najlepsza na Starówce

Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do Restauracji zaprosił mnie miły Pan z dużą łyżką . Postanowiłem spróbować naszych flaków i na drugie danie kaczkę . Wszystko było naprawdę bardzo dobre . Obsługa znakomita . Grzeczna i uśmiechnięta . Sala mała ale bardzo przytulna . Jak będę jeszcze raz w podróży napewno odwiedzę to miejsce .

Dziękujemy, boczekboczek12345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna k, Właściciel, Restauracja PortretowaOdpowiedź udzielona 5 lipca 2018

Dziękujemy za dodanie opini . Zapraszamy i pozdrawiamy . Zespół Portretowa

Restauracja Portretowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Portretowa? Podziel się wrażeniami!