Zapisz
Cudownie zadbane

Piękne miejsce. Spacer zachwycał. Spokojne zadbane i bardzo urokliwe. Spacer od nowego świata po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2020
margaretravel
Moje ulubione Przedmieście

Krakowskie przedmieście to najładniejsze i najprzyjemniejsze miejsce w Krakowie! Wkoło jest wiele... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 lipca 2020
mariannaw1985
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 179)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Piękna, reprezentacyjna ulica, otoczona wspaniałymi budynkami. W okolicznych kafejkach można odpocząć i poobserwować życie Miasta. Naprawdę polecam leniwy, niespieszny spacer.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Chyba najbardziej znana ulica w Warszawie, a już na pewno najbardziej reprezentacyjna. Warto przejść się całym Krakowskim Przedmieściem. Idealne miejsce na spacer.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Noay Ąwiat plus Krakowskie Przedmieście to dwie ulice, które połączone można pokonac w pół godziny. To przyjemny spacer wśród starych kamieniczek, ale też wsród knajp i sklepów

Dziękujemy, Cyryl D
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

W ogóle cała Starówka z Barbakanem, Rynek Staromiejski, Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim są przepiękne, co z reszta widać po turystach - spotkaliśmy ludzi chyba każdego koloru skóry, każdego wyznania, na ulicach słychać większość języków świata, i nie mówię tu tylko o j. angielskim, niemieckim, czy rosyjskim.

Dziękujemy, Aleks M
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Po drodze mijamy ciekawe, kolorowe kamieniczki, większość odnowiona. Mnóstwo kawiarni i restauracji żeby sobie przysiąść i wypić kulturalną kawusie. Polecam na chodzoną randkę:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Lona L