Jeden z kultowych bazarów

Zrecenzowano: 4 września 2016
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Miejsce kultowe o każdej porze roku

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2016
FiLiPo_64
Koronowo, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Miejsce bardzo klimatyczne . Odwiedziłam ze znajomymi kilkakrotnie wspominając dziecięce lata bytowania na Pradze /dokładnie na ul. Brzeskiej/. Wspominałam "pyzy gorące pyzy". Chociaż "Różyc" już nie ten, który pamiętam to ma to coś...że czujesz się tu jak w muzeum i na budy /stoiska/ patrzysz jak na eksponaty...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Mariola S
Zrecenzowano: 4 września 2016

Kupić wszystko tu można do jedzenia i podstawowej egzystencji. Rzadko tam bywam, gdyż to jest po drógiej stronie Warszawy od mojego zamieszkania ale moi koledzy są zachwyceni. Oceńcie sami.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2016

Odwiedzony kilkukrotnie. Ostatnio zimą. Chociaż większość bud (stoisk) zamknięta i tak "czuć" na odległość kultową atmosferę starej Pragi. Oczywiście obowiązkowo zjedliśmy gorące pyzy - przepyszne. Moda, fasion nie z tej ziemi - trzeba to koniecznie zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2016
Dziękujemy, FiLiPo_64
Zrecenzowano: 15 marca 2016

Bazar Różyckiego ma swoją historię i historią już się staje. Jest KULTOWY do tego stopnia, że ekipy filmowe bywały tam często. Kulinarna historia Różyca jest oczywiście bazarowa:) a w odcinku serialu 07 Zgłoś Się główną rolę zagrały SŁOIKI. ( radzę poszukać ! odcinka)
I właśnie miałem mega przyjemność zjeść ze słoika prawdziwe dania z prawdziwego Bazaru Różyckiego w nowym ale tradycyjnym lokalu. Jedzenie podawane w mega prawdziwy sposób!!!! około 15 dań warszawskich, każdy się naje a dodatkowo świetne piwo, lokal na Pradze więc dla przyjezdnych dodatkowa atrakcja bo wcinasz kluchy z mięsem a prawdziwy obraz Pragi jest za szybą. Mały lokal, dobre jedzenie, fajne przeżycie. POLECAM

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
1  Dziękujemy, Robak12
Zrecenzowano: 1 lutego 2014 z urządzeń przenośnych

Nie dziwie sie innym recenzentom, ale bazar na Różycu jest specyficznym i folklorystycznych miejscem sam w sobie. Czasy świetności już co prawda ma za sobą, ale w czasach stanu wojennego to tam można było dostać Playboya lub inne "gazetki", zawsze ubranie, artykuły szewskie, krawieckie a nawet spod lady nowego AK-47 :)
Obecnie bazar czasy świetności ma jak nadmieniłem za sobą, i właśnie jak na relikt przeszłości i na razie źle zachowane muzeum trzeba na niego patrzeć. Może z rekonstrukcją ul. Ząbkowskiej i Brzeskiej znowu wróci tam koloryt i czar tego miejsca tak jak pod koniec każdego lata w ramach zderzenia kultur właśnie w tym rejonie.

3  Dziękujemy, fotoveer