“Obłędna kuchnia i obsługa, ale....”
Rozbrat 20 — recenzja

Rozbrat 20
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 200 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Dzielę się tą opinią mając nadzieję, ze właściciele wyciągną wnioski. Kuchnia, wnętrze, obsługa - rewelacja, natomiast 60 zł za lampkę Prosseco (niekoniecznie najsmaczniejszego) uważam za nieporozumienie. Chodzę do innych miejsc, którymi Panstwo zarządzacie i można tam do posiłku wypić lampkę za 15-10 zł naprawdę dobrego Prosseco. Rozumiem, że w Rozbrat są dobre alkohole ale to powoduje, że potraktuję to miejsce jak miejsce na lunch a nie na długie wieczory ze znajomymi.

Dziękujemy, Małgorzata N

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Doskonała kuchnia, idealne kompozycje smaków. Nowoczesne i piękne wnętrze.
Jestem zachwycony tym miejscem i serdecznie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Geodetata
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Jednak należy bardzo uważnie czytać ceny z alkoholami. Niestety chyba nie są jasno opisane jak nam się wydawało o czym przekonaliśmy się otrzymując rachunek.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, JaIzaKa
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Wspaniale kameralne miejsce na pieknym Powislu idealne na dluzsze spotkanie z przyjaciolmi. Od poczatku do konca czulismy sie jak specjalni goscie poniewaz zafundowano nam niezwykle fachowa i sympatyczna opieke calego personelu. Wybralismy wersje osmiu odslon kulinarnych. Na stole pojawialy sie prawdziwe dziela sztuki cieszace nie tylko oko ale przede wszystkim podniebienie. Zaskakujace polacznia smakow, swietna kompozycja bez zadecia i wysoki poziom serwowanych dan. Dodatkowa atrakcja byla mozliwosc skosztowania niszowych win, ktore specjalnie dopasowano do kazdej potrawy. Spora czesc trunkow pochodzila z Polski co tez spotkalo sie z naszym uznaniem. Prawdziwa frajde sprawil nam pan Adrian Gorniak, ktory zajmujaco i z nieprawdopodobna wiedza opowiadal o pochodzeniu win, tajnikach ich produkcji , lokalizacji winnic oraz niepowtarzalnych nutach smakowych. Polecam rowniez sprobowania wspanialych polskich nalewek np. z czeremchy. Pychota.
Restauracja Rozbrat 20 na pewno godna polecenia.

Dziękujemy, michalkopecki
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ukończenie nauki w gimnazjum naszych dzieci celebrowaliśmy w Rozbrat 20 . Wyśmienite menu degustacyjne z doskonałym wyborem win ( także z Polski ) , obsługa profesjonalna , nie narzucająca się . Wystrój i atmosfera bez zadęcia . Naprawdę warto . Polecam

Dziękujemy, tomaszm441

Rozbrat 20 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Rozbrat 20? Podziel się wrażeniami!