Warszawa

“Znakomita pizza europejska”

Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka
Nr 1 415 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opis: Wybrana przez Ciebie restauracja Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka - zapewnia pełną obsługę kelnerską. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Nasi goście wybierają restauracje Pizza Hut na miejsce spotkań rodzinnych, imprezy urodzinowe, czy wyjścia integracyjne. Usiądź wygodnie i przygotuj swoją kartę lojalnościową programu MyPizzaHut. Nasi kelnerzy chętnie opowiedzą o menu Pizza Hut oraz programie MyPizzaHut i doradzą, co wybrać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zajrzyj do nas koniecznie! Nasze pizze, makarony, zupy, przekąski i desery czekają na Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - dołącz już teraz do programu MyPizzaHut, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszne nagrody.

Wieczorem,po emocjonującym dniu wysiedliśmy z metra i wpadliśmy do pierwszego lepszego lokalu na posiłek.Nie mogliśmy lepiej wybrać.Delikatna pizza europejska dla Niej a dla mnie mniej delikatna ale równie smaczna hot pepperoni były doskonałe.Zamiast włoskiego wina wybraliśmy amerykańską Pepsi.Obsługa bez zarzutu,szybko i profesjonalnie.

Dziękujemy, ANDRZEJ S

Zrecenzowano 4 maja 2019

Dzieci uwielbiają pizzę , tak jak za każdym razem pizza była dobra i dobrze wypieczona dodatku extra , cena ok

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Albert C
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Pizza Hut Warszawa Ursynów , długie czekanie na zamówienie i kelnera, pizza niedobra , zimna i niedopieczona, rachunek ponad 100 zł na dwie osoby .Nie polecam, jest tyle fajnych miejsc z dobrą pizzą, ale to na pewno nie Pizza Hut. Po mojej negatywnej opinii na Facebooku obiecano mi wyjaśnienie sytuacji, ale minął ponad tydzień i reakcji brak .

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Elwira M
Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Dobre miejsce po ciężkim dniu pracy. Miła i sprawna obsługa. Najczęściej wybieram Mięsną. Polecam spróbować też Rolsy :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Norbert W
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza obrzydliwa..zamówiona była z podwójnym mięsem a wyglądała jakby tego mięsa bardzo pożałowano...zimna, taki twardawy gniot bez smaku.Sosy też były jakieś takie bez smaku...Kiedyś pizza hut była najlepsza jednak teraz niestety nikomu już nie polecę odwiedzenia Grubej Kaśki w Warszawie. Może pracują tam osoby nie mające pojęcia jak powinno przygotowywać się pizze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, iwi20152018

Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka? Podziel się wrażeniami!