Warszawa

“Oszukani na kilkadziesiąt złotych”

Pizza Hut Warszawa Arkadia
Zamów online
Nr 2 771 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wybrana przez Ciebie restauracja Pizza Hut Warszawa Arkadia - zapewnia pełną obsługę kelnerską. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Nasi goście wybierają restauracje Pizza Hut na miejsce spotkań rodzinnych, imprezy urodzinowe, czy wyjścia integracyjne. Usiądź wygodnie i przygotuj swoją kartę lojalnościową programu MyPizzaHut. Nasi kelnerzy chętnie opowiedzą o menu Pizza Hut oraz programie MyPizzaHut i doradzą, co wybrać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zajrzyj do nas koniecznie! Nasze pizze, makarony, zupy, przekąski i desery czekają na Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - dołącz już teraz do programu MyPizzaHut, zbieraj punkty i zamieniaj je na pyszne nagrody.

Przyszliśmy zjeść do Pizzy Hut ze względu na wiele ciekawych promocji. Pytając kelnera na wejściu upewniłem się ze promocje obowiązują. Przy zamawianiu również dopytałem się o promocje bo różnica w cenie była duża. Po poproszeniu o rachunek kelner policzył wszystko w pełnych cenach, a menadżerka tłumaczyła się ze taki mają regulamin ze „jeśli nie powie Pan nam wcześniej ze chce promocje to jej nie dostanie. Rachunku już nie mogę cofnąć”. Tak wiec to ja czułem się ze cofnąłem się do czasów PRLu gdzie Pani z uporem będzie walczyć z klientem żeby zapłacił jak najwiecej.

Dla ciekawych z około 50zl wyszło nam 95...

Dziękujemy, Wojtekarlo

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Że w takiej znanej sieciówce zdarzają się kradzieże i to w wykonaniu barmanów, nie wspominając o opryskliwym odnoszeniu się do klienteli.

Dziękujemy, Wojtek R
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Nie polecam tej restauracji poniewaz poproszono mnie i moją partnerkę o zajeciu miejsc z innformacja że zaraz obsluga przyjmie zamowienie, po odczekaniu 40minut dalej bylo brak jakiego kolwiek zainteresowania klientami po spedzeniu tego czasu czekając uznałem wyjsc zjeść gdzie indziej.

Dziękujemy, Szymon G
Zrecenzowano 24 marca 2019

Jak w tytule, chyba najgłośniejsze miejsce w arkadii, odgłosy kuchni i sztuców podbija niskie zamknięte pomiszczenie bez okien, w którym znajduje się restauracja. Szklanki do napojów podawane ciepłe i nieopłukane, śmierdzące detergentami.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Buntor
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa beznadziejna, zajmująca się wszystkim poza klientem. Na wszystko trzeba czekać, na kartę, na napoje i 40 min na sama pizzę. Na końcu dostaliśmy pizzę niedopieczona, z surowym ciastem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, bogdank140

Pizza Hut Warszawa Arkadia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Hut Warszawa Arkadia? Podziel się wrażeniami!