Warszawa

Amber Room
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 21 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Sugerujemy wcześniejszą rezerwację telefonicznie, mailowo bądź przez system Open Table. W przypadku braku miejsca w głównej sali Amber Room, możemy zaproponować posiłek w dwóch innych bardzo ładnych salach, zaś w miesiącach letnich na pięknych tarasach. Przyjmujemy również grupy powyżej 10 osób na śniadania.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny, miła obsługa. Dzwoniłam i pytałam o dania dla dzieci, Pani zapewniła, że dla dzieci również są dania, nie było menu dziecięcego. Doliczono do rachunku "serwis" 58 zł przy obsłudze dwóch osób dorosłych i dziecka. Nie chodzę raczej po barach, wiem, że serwis jest doliczany, ale przy obsłudze powyżej 6, 8 osób. Nie zauważyłam i daliśmy jeszcze napiwek, czuję się oszukana. O jedzeniu : zupy bardzo dobre, pierogi z kaczki za słone, stek z polędwicy idealny, kurczak dobry jednak sałata uważam tak jak w pozostałych opiniach gości była dziwna.

1  Dziękujemy, JustynkaLisowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 17 września 2019

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za wizytę w Amber Room i podzielenie się komentarzem. Jest nam miło, że docenili Państwo pozycje z naszego menu. W naszej restauracji opłata serwisowa jest stała i niezależna od liczby gości. Dziękujemy za każdy komentarz i uwagi, które zawsze analizujemy pod względem satysfakcji odwiedzających nas gości.

Serdecznie zapraszamy przy kolejnej okazji,
Pozdrawiamy

• Więcej języków

Zrecenzowano 13 września 2019

Doskonala restauracja. Wnetrza , taras z ogrodem to tylko dobry poczatek. Nienaganna obsluga, piekna prezentacja potraw. Wszystko pyszne. Cena troche wysoka ale proporcjonalna do uslugi.

Dziękujemy, Anna F

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę w Amber Room i podzielenie się miłą dla nas opinią. Mamy nadzieję, że będzie nas Pani stale odwiedzała. Serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy się nie zawiodłem ani na obsłudze ani na jedzeniu. Dodatkowym atutem są piękne wnętrza i jeszcze piękniejszy taras z ogrodem.

Dziękujemy, 410krystianp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dzień dobry,

Jest nam bardzo miło słyszeć tak fantastyczną opinię po wizycie w Amber Room. Cieszymy się, że spełniliśmy po raz kolejny Pana oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy przy kolejnej okazji.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przytulny i elegancki pokój w pięknej willi. Jest jednak miła atmosfera, obsługa jest profesjonalna i uprzejma, jeden z kelnerów dobrze mówi po włosku. Wszystkie kursy były dobre, a cena według polskich standardów wysoka, ale uzasadniona poziomem restauracji

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Mikael T

Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za wizytę w Amber Room i podzielenie się tak miłą opinią. Cieszymy się, że spędził Pan z nami miły czas i mamy nadzieję na Pana kolejną wizytę.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Niesamowita atmosfera, wspaniałe wnętrza, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam wszystkim restaurację Amber Room!

Dziękujemy, karbonidor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Pięknie dziękujemy za wizytę w Amber Room i tak fantastyczną opinię.
Cieszymy się, że nasze potrawy, obsługa i atmosfera spotkały się z tak miłym uznaniem.
Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.

Serdecznie zapraszamy!

Amber Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Amber Room? Podziel się wrażeniami!