“Doskonala”

Amber Room
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 21 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Opis: Sugerujemy wcześniejszą rezerwację telefonicznie, mailowo bądź przez system Open Table. W przypadku braku miejsca w głównej sali Amber Room, możemy zaproponować posiłek w dwóch innych bardzo ładnych salach, zaś w miesiącach letnich na pięknych tarasach. Przyjmujemy również grupy powyżej 10 osób na śniadania.

Doskonala restauracja. Wnetrza , taras z ogrodem to tylko dobry poczatek. Nienaganna obsluga, piekna prezentacja potraw. Wszystko pyszne. Cena troche wysoka ale proporcjonalna do uslugi.

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę w Amber Room i podzielenie się miłą dla nas opinią. Mamy nadzieję, że będzie nas Pani stale odwiedzała. Serdecznie zapraszamy.

• Więcej języków

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy się nie zawiodłem ani na obsłudze ani na jedzeniu. Dodatkowym atutem są piękne wnętrza i jeszcze piękniejszy taras z ogrodem.

Dziękujemy, 410krystianp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dzień dobry,

Jest nam bardzo miło słyszeć tak fantastyczną opinię po wizycie w Amber Room. Cieszymy się, że spełniliśmy po raz kolejny Pana oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy przy kolejnej okazji.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przytulny i elegancki pokój w pięknej willi. Jest jednak miła atmosfera, obsługa jest profesjonalna i uprzejma, jeden z kelnerów dobrze mówi po włosku. Wszystkie kursy były dobre, a cena według polskich standardów wysoka, ale uzasadniona poziomem restauracji

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Mikael T

Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za wizytę w Amber Room i podzielenie się tak miłą opinią. Cieszymy się, że spędził Pan z nami miły czas i mamy nadzieję na Pana kolejną wizytę.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Niesamowita atmosfera, wspaniałe wnętrza, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam wszystkim restaurację Amber Room!

Dziękujemy, karbonidor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Pięknie dziękujemy za wizytę w Amber Room i tak fantastyczną opinię.
Cieszymy się, że nasze potrawy, obsługa i atmosfera spotkały się z tak miłym uznaniem.
Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.

Serdecznie zapraszamy!

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Zarówno potrawy jak i obsługa były wspaniałe. Serdecznie dziękujemy za pobyt. Z pewnością będziemy tu wracać częściej!

Dziękujemy, piotr_lemanski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AmberRoomRestaurant, Kierownik ds. gości, Amber RoomOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

Pięknie dziękujemy za podzielenie się miłym komentarzem.
Cieszymy, że nasza kuchnia i obsługa pozostawiła tak dobre wrażenie.
Mamy nadzieję, że będą Państwo naszymi stałymi i częstymi gośćmi.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy

Amber Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Amber Room? Podziel się wrażeniami!