“Pysznie”
Restauracja Castello — recenzja

Restauracja Castello
Nr 658 wśród 3 424 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 września 2018

Castello to wyśmienite miejsce na udaną podróż kulinarną. Pyszna pięknie podana ośmiornica urzeka zarówno smakiem jak i wyglądem. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika D

Zrecenzowano 8 lipca 2018

Do dnia wczorajszego Castello była jednym z moich miejsc gdzie mozna było zjeść z przyjemnością, na początku zaskoczyła mnie karta która była nieczytelna i chaotyczna, brak informacji chociaż o stopniu ostrości i jeżeli ktoś jadł danie flagowe czyli ośmiornicę która do tej pory widnieje na zdjęciu restauracji to zrozumie moje ogromne rozczarowanie z wersją aktualną. Sama ośmiornica juz nie tak idealna a dodatki super ostre wręcz dla mnie niejadalne. Wino jeszcze zostało dobre. Nie polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, PatrycjaB486
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy czasem Castello rodzinnie od wielu lat i zawsze cieszy nas tam pyszne jedzenie: kuchnia włoska w stylu fusion i standardowe, proste - najbardziej ulubione - pozycje dla dzieci. Piękne patio, huśtawka dla dzieci, miły (nie bibelowaty) wystrój wnętrza. W niedziele pani zajmuje dzieci rysunkiem. Serwis na wysokim poziomie - raz, na wiele lat, zdarzyło nam się czekać długo na jedzenie ale to był jakiś specyficzny dzień (święto narodowe). Polecam bardzo, szczególnie na rodzinne obiady.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, WegaWega
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Odkrylismy z przyjaciolmi to miejsce przypadkiem.. i spedzilismy tam wspaniale chwile. Jedzenie przepyszne...czulam sie jak we Wloszech. Obsluga przemila, piekny ogrod...bardzo przyjemna aura. Na pewno przy kolejnym pobycie w Warszawie, odwiedzimy Castello.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ania K
Zrecenzowano 12 marca 2018

Uwaga na * w menu, proszę czytać bardzo uważnie dopiski małym drukiem, bo można się bardzo niemile zdziwić. Do gwiazdek banków, ubezpieczycieli i innych "finansowych naciągaczy" już się przyzwyczaiłam, gwiazdki z wykonaniu restauracji totalnie mnie zaskoczyły. Chyba komuś coś się pomyliło...
Jedzenie OK choć część potraw przekombinowana, np. desery niemające z deserami nic wspólnego.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka M

Restauracja Castello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Castello? Podziel się wrażeniami!