“Jak zawsze super”
Restauracja Castello — recenzja

Restauracja Castello
Nr 609 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy czasem Castello rodzinnie od wielu lat i zawsze cieszy nas tam pyszne jedzenie: kuchnia włoska w stylu fusion i standardowe, proste - najbardziej ulubione - pozycje dla dzieci. Piękne patio, huśtawka dla dzieci, miły (nie bibelowaty) wystrój wnętrza. W niedziele pani zajmuje dzieci rysunkiem. Serwis na wysokim poziomie - raz, na wiele lat, zdarzyło nam się czekać długo na jedzenie ale to był jakiś specyficzny dzień (święto narodowe). Polecam bardzo, szczególnie na rodzinne obiady.

Dziękujemy, WegaWega

Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Odkrylismy z przyjaciolmi to miejsce przypadkiem.. i spedzilismy tam wspaniale chwile. Jedzenie przepyszne...czulam sie jak we Wloszech. Obsluga przemila, piekny ogrod...bardzo przyjemna aura. Na pewno przy kolejnym pobycie w Warszawie, odwiedzimy Castello.

Dziękujemy, Ania K
Zrecenzowano 12 marca 2018

Uwaga na * w menu, proszę czytać bardzo uważnie dopiski małym drukiem, bo można się bardzo niemile zdziwić. Do gwiazdek banków, ubezpieczycieli i innych "finansowych naciągaczy" już się przyzwyczaiłam, gwiazdki z wykonaniu restauracji totalnie mnie zaskoczyły. Chyba komuś coś się pomyliło...
Jedzenie OK choć część potraw przekombinowana, np. desery niemające z deserami nic wspólnego.

1  Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Czyli miło i estetycznie skomponowane wnętrze. Zimą klimatu dodaje rozpalony kominek. Można tu odbić zarówno rodzinny obiad, jak romantyczną randkę, czy kameralne spotkanie biznesowe. Dobra i miła obsługa, jedzenie bez zarzutu. Jadłem ośmiornicę, była bardzo dobrze zrobiona i ładnie podana. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, jamikra
Zrecenzowano 6 października 2017

Castello ujmuje wytwornym wnętrzem oraz dystyngowaną elegancją. Bardzo dyskretna i nienarzucająca się obsługa pozwala gościom w nieskrępowany sposób cieszyć się prywatnością i rozmową. Duży plus za krótką kartę przedstawiającą raczej klasykę włoskiej kuchni, która ułatwia znacznie wybór oraz gwarantuje świeżość dań. Jedzenie smakowało wybornie. Szkoda, że w ofercie nie ma ostryg i sezonowych dań, np. pieczonej dyni. Wszystkie elementy wystroju dopieszczone, np. bardzo podobały mi się umywalki, stylowa łazienka, solniczki i jasne przestronne wnętrze. Możnaby zastanowić się nad wprowadzeniem do baru ponadczasowych alkoholi, jak np. Bombay Blue Sapphire i drinków robionych na jego bazie (kelnerzy zdają się mieć bardzo duży potencjał, który warto wykorzystać, np. w kierunku barmańskim). Poza tym Castello mogłoby serwować typowo włoskie drinki, jak Aperol Sritz, Bellini i Milano Torino, no i oczywiście moje ukochane Negroni, które w dawnych czasach serował nam po godzinach nasz włoski szef. Podsumowując, mimo że odwiedzam raczej inny typ lokali, to w Castello mi się podobało, ale mnie jeszcze nie urzekło…

Dziękujemy, AnnaS16911

Restauracja Castello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Castello? Podziel się wrażeniami!