“Uwaga na * w menu”
Restauracja Castello — recenzja

Restauracja Castello
Nr 609 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 marca 2018

Uwaga na * w menu, proszę czytać bardzo uważnie dopiski małym drukiem, bo można się bardzo niemile zdziwić. Do gwiazdek banków, ubezpieczycieli i innych "finansowych naciągaczy" już się przyzwyczaiłam, gwiazdki z wykonaniu restauracji totalnie mnie zaskoczyły. Chyba komuś coś się pomyliło...
Jedzenie OK choć część potraw przekombinowana, np. desery niemające z deserami nic wspólnego.

1  Dziękujemy, Agnieszka M

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Czyli miło i estetycznie skomponowane wnętrze. Zimą klimatu dodaje rozpalony kominek. Można tu odbić zarówno rodzinny obiad, jak romantyczną randkę, czy kameralne spotkanie biznesowe. Dobra i miła obsługa, jedzenie bez zarzutu. Jadłem ośmiornicę, była bardzo dobrze zrobiona i ładnie podana. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, jamikra
Zrecenzowano 6 października 2017

Castello ujmuje wytwornym wnętrzem oraz dystyngowaną elegancją. Bardzo dyskretna i nienarzucająca się obsługa pozwala gościom w nieskrępowany sposób cieszyć się prywatnością i rozmową. Duży plus za krótką kartę przedstawiającą raczej klasykę włoskiej kuchni, która ułatwia znacznie wybór oraz gwarantuje świeżość dań. Jedzenie smakowało wybornie. Szkoda, że w ofercie nie ma ostryg i sezonowych dań, np. pieczonej dyni. Wszystkie elementy wystroju dopieszczone, np. bardzo podobały mi się umywalki, stylowa łazienka, solniczki i jasne przestronne wnętrze. Możnaby zastanowić się nad wprowadzeniem do baru ponadczasowych alkoholi, jak np. Bombay Blue Sapphire i drinków robionych na jego bazie (kelnerzy zdają się mieć bardzo duży potencjał, który warto wykorzystać, np. w kierunku barmańskim). Poza tym Castello mogłoby serwować typowo włoskie drinki, jak Aperol Sritz, Bellini i Milano Torino, no i oczywiście moje ukochane Negroni, które w dawnych czasach serował nam po godzinach nasz włoski szef. Podsumowując, mimo że odwiedzam raczej inny typ lokali, to w Castello mi się podobało, ale mnie jeszcze nie urzekło…

Dziękujemy, AnnaS16911
Zrecenzowano 17 września 2017

Byłem kilka razy z rodziną, ostatnio w jeden z weekendów lipcu. Miejsce z wyglądu zewnętrznego niepozorne, natomiast zyskuje w środku. Środek urządzony z pewnego rodzaju prostotą, ale ze smakiem co nadaje klimatu. Do dyspozycji gości taras i spory ogródek - w ciepłych miesiącach odbywają się tam przyjęcia/obiady weselne. W weekendy była również pani animatorka, której można było powierzyć pociechy.
Jedzenie - dobre makarony i pizza, fajnie podane. Pizzę można wybrać na trzech rodzajach mąki. Duży wybór win. Obsługa bez zarzutu. Na deser nie starczyło już miejsca.
Wadą miejsca jest mały i ciasny parking. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Pavel362
Zrecenzowano 13 września 2017

Jedna z lepszych restauracji włoskich w Warszawie - pyszne jedzenie nieustępujące ani trochę oryginalnym wzorcom, przemiła obsługa i przytulna atmosfera. Do tego możliwość zamawiania i płatności przez aplikację smartRest, pozwala zamówić kolejne piwo, jak tylko pierwsze zaczyna się kończyć - nie czekając na kelnera;) Polecam!

Dziękujemy, Jan N

Restauracja Castello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Castello? Podziel się wrażeniami!