“Jedna z lepszych restauracji włoskich w Warszawie”
Restauracja Castello — recenzja

Restauracja Castello
Nr 609 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2017

Jedna z lepszych restauracji włoskich w Warszawie - pyszne jedzenie nieustępujące ani trochę oryginalnym wzorcom, przemiła obsługa i przytulna atmosfera. Do tego możliwość zamawiania i płatności przez aplikację smartRest, pozwala zamówić kolejne piwo, jak tylko pierwsze zaczyna się kończyć - nie czekając na kelnera;) Polecam!

Dziękujemy, Jan N

Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Zupa krem z chipsem z imbiru- fantastyczne. Drugie danie łosoś też super. Ładna kompozycja, bardzo dobra obsługa i szybko, a co najdziwniejsze to ze cena bardzo umiarkowana. Na pewno jeszcze odwiedzę.

1  Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Bardzo dobra kuchnia, uwielbiam zwłaszcza ogródek i miejsca na zewnątrz, kuchnia włoska, danie dobre, obsluga szybka i sprawna. Co tydzien inne menu tematyczne na lunche.Miejsce zarówno na Impreze towarzyską jak i na spotkanie biznesowe.

1  Dziękujemy, ilonaw179
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dużo nie mam do powiedzenia na temat jedzenia, bo byłam w lokalu tylko na herbatce, ale przebarwiona zastawa (czyt. brązowe plamy na filiżance i talerzyku) skutecznie odebrała mi ochotę na inne pozycje z menu :)
Sama restauracja bardzo ładna, przestrzenna i zadbana. Pomysłowy ogródek dodaje jej dużo uroku.

Dziękujemy, Alina Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawideN, Kierownik, Restauracja CastelloOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2017

Dzień dobry. Dziękuję za krytyczną uwagę. Codziennie z uwagą dbamy o lokal i wyposażenie. Przyłożymy się bardziej. Zapraszamy do kolejnej wizyty, spróbowania jedzenia i sprawdzenie standardów. Jeżeli zostawi nam Pani kontakt do siebie (formularz w restauracji), to będziemy mieli więcej możliwości, aby zaoferować jeszcze lepszy serwis.

Zrecenzowano 1 marca 2017

Bardzo dobre makarony i pizze, krótki czas oczekiwania, sympatyczna obsługa. Możliwość wyboru rodzaju mąki do ciasta do pizzy, co na pewno pasuje wszelkim uczuleniowcom i ludziom na specyficznych dietach.

1  Dziękujemy, scanner_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DawideN, Kierownik, Restauracja CastelloOdpowiedź udzielona 31 lipca 2017

Dziękujemy za dobre słowo. Staramy się dbać o klientów i ich osobiste potrzeby. Zapraszamy ponownie.

Restauracja Castello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Castello? Podziel się wrażeniami!