“Swietne menu degustacyjne”
Tamka 43 Restaurant — recenzja

Tamka 43 Restaurant
Nr 199 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomicie skomponowane i zaprezentowane dania.Dobry wybor win, serwis sprawny i bardzo pomocny. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Edward K

Zrecenzowano 21 września 2018

Potrawy dobre ,bardzo ładnie podane .Obsługa na bardzo dobrym poziomie . Świetne wina .Jeśli jest się w pobliżu warto wpaść na lunch .

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, mateuszk0n0pka
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi udałem się do restauracji Tamka43 z przyjaciółmi dzięki czemu raz drugi znalazłem się w kulinarnym Paradise. Podobnie jal za pierwszym razem wybrałem 5-ciodaniowe menu degustacyjne. Efekt: 6 razy "Wow". Tak, tak, nie pomyliłem się pisząc "6 razy" ponieważ oprócz pięciu dań miły wieczór rozpoczęła niespodzianka w postaci Amuse bouche.
Serdecznie polecam ten lokal który dla mnie kojarzy się z miłą obsługą, utalentowanym szefem kuchni, znającą się na kuchni i podanych daniach obsługą, piękną zastawą, bezsprzecznie jednak ten lokal przede wszystkim kojarzy mi się ze smacznymi potrawami tworzonymi na bazie sezonowych i regionalnych produktów. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, tomjeanpaul
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Do restauracji udaliśmy się w kilkoro przyjaciół zachęceni recenzjami TripAdvisor. Zgodnie stwierdziliśmy że wysokie oceny, jakim może poszczycić się Tamka43 oddają rzeczywisty stan rzeczy.
Gustownie urządzone wnętrze, profesjonalna obsługa kelnerska, najwyższa jakość produktów, z których przyrządzane są smakołyki, różnorodność technik zastosowanych w menu degustacyjnym oraz niepretensjonalny sposób "złożonych talerzy" (podanych dań) sprawił, że długo będziemy wspominali ten miły wieczór naszej pierwszej i zapewne nie ostatniej wizyty w tej restauracji.
Wybraliśmy pięciodniowe menu degustacyjne i najedliśmy się do syta. Kolację otworzył powitalny amuse-bouche: symfonia smaków.
Było to wspaniałe Preludium do koncertu a właściwie Symfonii smaków jakie zaserwował nam szef kuchni Tamka 43.
Nie będę zdradzał jak jakie dania w spożywaliśmy tamtego wieczoru, gdyż element zaskoczenia odegrał równie istotną rolę, jak wartość podawanych dań.
Polecam gorąco tą restaurację i podpowiadam, by wcześniej zarezerwować stolik

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, tomjeanpaul
Zrecenzowano 2 lipca 2017

Dania z menu degustacyjnego (Chopinowskie 5 dań) bardzo nam smakowało. A najbardziej chyba tatar oraz perliczka. Bardzo dobrze dobrane wina. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, czajka_258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tamka43, Kierownik ds. PR, Tamka 43 RestaurantOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2017

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Tamka 43 Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tamka 43 Restaurant? Podziel się wrażeniami!