“Porcje bardzo małe w stosunku do ceny”

Sakana Sushi Bar Burakowska
Nr 168 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecić mogę za klimatyczne miejsce i miłą obsługę.
Jedzenie dobre, jednak jak napisałam porcje małe w stosunku do ceny

Dziękujemy, kasiawwww

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie, gdzie w spokojnej atmosferze możesz delektować się sushi.
Ten adres jest znany bywalcom m.in. Mielżyński Wein Bar.
Profesjonalna obsługa, a przede wszystkim sushi - zawsze świeże i świetnie przygotowane przez Sushi Masterów.
Ceny w porównaniu z innymi miejscami gdzie serwowane jest sushi porównywalne, minimalnie drożej ale warto.
Polecam

Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano 25 maja 2019

słabo związane maki. Mierna obsługa. Miejsce ratuje słońce na tarasie i dobra herbata.
Czy to dość ? dla mnie średnio !

Dziękujemy, jacekciupis
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od Bardzo długiego czasu restauracje sushi takie jak na przykład ta na żurawiej bardzo poszły na ilość a nie na jakość...oprócz Sakany na ulicy Burakowskiej.

Pójście do Sakany to nie tylko konsumpcja wykwintnego sushi, całe to miejsce ma niezwykle przyjemną aurę której nie znajdziemy w innych restauracjach.

Miejsce : Sakana na ulicy Burakowskiej znajduje się w byłej fabryce koronek, na której środku jest coś w stylu malutkiego parku. Dodatkowo w tym parku znajduje się parking gdzie można z spokojem ducha zaparkować.

Personel : Każda osoba tam pracująca jest bardzo miła,uprzejma,profesjonalna oraz posiada wielką wiedzę na temat sushi.

Sushi Masterzy : Nie ważne który sushi master jest akurat za barem jedzenie jest równie genialne. Pójście tam to nie tylko proces jedzenia ale też możliwość interakcji z sushi masterem który zawsze potrafi podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w robieniu sushi.

Jedzenie : Z „karty” korzystałem tylko raz, Panowie sushi masterzy potrafią zaspokoić nawet najbardziej wybrednych gości, nie ważne czy to na ostro, czy na słodko. Produkty są najwyższej możliwej jakości oraz są bardzo ale to bardzo świeże.
Panowie Sushi Masterzy za każdym razem potrafią zaskoczyć jakąś nową kompozycją sushi.

Czas
W Sakana Sushi na Burakowskiej często w godzinach wieczornych / popołudniowych potrafi być bardzo dużo ludzi, mimo to Panowie Sushi Masterzy bez problemu dają sobie radę z większą ilością ludzi. Gdy jest więcej luzu dostajemy nasze jedzenie niemal od razu.

Ceny... Ceny w Sakanie nie należą do niskich ale w porównaniu do innych restauracji np tej na żurawiej to cena jest w 100% adekwatna do tego co dostajemy. Tak jak powiedziałem wcześniej pójście na sushi do Sakany to nie jest tylko pójście i konsumpcja to jest całe doświadczenie.

Podsumowanie :
Bardzo polecam tą restauracje ponieważ mimo to że chodzę tam od wielu lat to za każdym razem równie bardzo mnie miłe zaskakuje. Jak na Sushi w Warszawie to tylko do Sakany na Burakowskiej, nie mylić z Moliera.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, YoungG123
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo dobre.
Obsługa bardzo dobra.
Miejsce klimatyczne i bardzo przyjazne.
Ceny jak najbardziej adekwatne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, en_rique093

Sakana Sushi Bar Burakowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sakana Sushi Bar Burakowska? Podziel się wrażeniami!