“Może byc”
To Lubie — recenzja

To Lubie
Nr 1 wśród 72 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto

Lokal bardzo przytulny, jednak zimno! Co do czystości, siedziałam przy dwóch stolikach, oba z okruchami...nie było tłoku w restauracji. Herbata przesadzona, ciezko wypic, tarta dobra, miód pitny tez. Obsługa srednia, mało zaangażowana.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, carmenmY3799HL

Zrecenzowano 24 września 2018

Cudowne, przytulne i bardzo ciekawe miejsce. Jedzonko pyszne i dużo. Wszystko ładnie podane. Na milion procent tam wrócę

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bartlomiejr2017
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedzony w sobotnie popołudnie ale udało się jeszcze znaleźć wolny stolik. Klimatem i wystrojem lokal przypomniał mi bardzo Cafe Zaścianek w Sopocie za co ma u mnie na starcie duży plus.
Zamówiliśmy herbaty zimowe (malinowa i różana) oraz ciasto bezowe i kieliszek dwójniaka.
Dwójniak - petarda! Słodki, wyrazisty smak miodu i dosyć rozgrzewający. Herbaty wraz z ciastem również nas nie rozczarowały.
Można śmiało polecić ten lokal jeśli ktoś będzie w pobliżu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Filip G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Przemiła obsługa, urocze wnętrze, przepyszne jedzenie. Mrożona herbata z konfiturą z płatków róży i pasta z cieciorki skradły moje serce. Bardzo ciekawe książki do czytania. Ceny przyzwoite. Za każdym razem jak jesteśmy w Warszawie przybywamy :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zosia189
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Byłem wielokrotnie w tej kawiarni ze znajomymi i zawsze wszystko było w porządku. Niestety podczas ostatniej wizyty, wszystko było nieudane. Brownie za suche, a beza na torcie twarda i klejąca się do zębów. Dodatkowo nastąpiła podwyżka cen produktów, niektóre poszły w górę nawet o 4zł. Raczej nie powrócę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adrian K

To Lubie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Lubie? Podziel się wrażeniami!