“Polecam z czystym sercem”
To Lubie — recenzja

To Lubie
Nr 1 wśród 72 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Przemiła obsługa, urocze wnętrze, przepyszne jedzenie. Mrożona herbata z konfiturą z płatków róży i pasta z cieciorki skradły moje serce. Bardzo ciekawe książki do czytania. Ceny przyzwoite. Za każdym razem jak jesteśmy w Warszawie przybywamy :)

Dziękujemy, zosia189

Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Byłem wielokrotnie w tej kawiarni ze znajomymi i zawsze wszystko było w porządku. Niestety podczas ostatniej wizyty, wszystko było nieudane. Brownie za suche, a beza na torcie twarda i klejąca się do zębów. Dodatkowo nastąpiła podwyżka cen produktów, niektóre poszły w górę nawet o 4zł. Raczej nie powrócę.

Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo pysznego ciasta i przyjemnego designu kawiarni naszej wizyty nie będzie można zaliczyć do udanych. Zamówione przez nas frappe okazało się zbyt wodniste I niemalże niepijalne. Być może tytuł mastera roastera został przyznany bariście zbyt pochopnie.

3  Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w domu i pysznie, malutko miejsca ale ma to swój klimat. Przyjemna obsługa. Polecam tortillę Meksykańska, delikatny śmietanowy? Sos

Dziękujemy, Bartłomiej M
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Bardzo symatyczne miejsce w centrum miasta. Bardzo smaczne ciasta i kawa w rozsądnzch cenach. Miła obsługa, która lubi swoją pracę. Polecam!

Dziękujemy, swobod

To Lubie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Lubie? Podziel się wrażeniami!