“Master Roaster? Raczej nie.”
To Lubie — recenzja

To Lubie
Nr 1 wśród 72 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo pysznego ciasta i przyjemnego designu kawiarni naszej wizyty nie będzie można zaliczyć do udanych. Zamówione przez nas frappe okazało się zbyt wodniste I niemalże niepijalne. Być może tytuł mastera roastera został przyznany bariście zbyt pochopnie.

3  Dziękujemy, Andrzej S

Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w domu i pysznie, malutko miejsca ale ma to swój klimat. Przyjemna obsługa. Polecam tortillę Meksykańska, delikatny śmietanowy? Sos

Dziękujemy, Bartłomiej M
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Bardzo symatyczne miejsce w centrum miasta. Bardzo smaczne ciasta i kawa w rozsądnzch cenach. Miła obsługa, która lubi swoją pracę. Polecam!

Dziękujemy, swobod
Zrecenzowano 14 lutego 2018

W tym miejscu wypiłam jedną z lepszych kaw w Warszawie. Miejsce małe, ale klimatyczne, obsługa miła.
Lokalizacja jest też bardzo dobra, a ceny adekwatne.
Z pewnością wrócę.

Dziękujemy, Marlena P
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Milo klimatycznie, smacznie. Przyjazni psiakom. Sniadania pyszne. Jablka pod kruszonka hit! Zawsze mila obsluga

Dziękujemy, Agnieszka M

To Lubie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Lubie? Podziel się wrażeniami!