“Przytulnie i smacznie.”
To Lubie — recenzja

To Lubie
Nr 1 wśród 72 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 25 lutego 2018

Bardzo symatyczne miejsce w centrum miasta. Bardzo smaczne ciasta i kawa w rozsądnzch cenach. Miła obsługa, która lubi swoją pracę. Polecam!

Dziękujemy, swobod

Zrecenzowano 14 lutego 2018

W tym miejscu wypiłam jedną z lepszych kaw w Warszawie. Miejsce małe, ale klimatyczne, obsługa miła.
Lokalizacja jest też bardzo dobra, a ceny adekwatne.
Z pewnością wrócę.

Dziękujemy, Marlena P
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Milo klimatycznie, smacznie. Przyjazni psiakom. Sniadania pyszne. Jablka pod kruszonka hit! Zawsze mila obsluga

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety zawiodłam się. Po recenzjach spodziewałam się czegoś co najmniej tak dobrego jak Smaki Warszawy, jeśli chodzi o desery, a tu wszystko było najwyżej przeciętne. Beza z bitą śmietaną trochę bez smaku, sernik, którego jestem fanką, był zaledwie ok, brownie poprawny.
Także jak się
jest gdzieś w pobliżu i wpadnie na coś, może być, ale jechać tam specjalnie, ja my zrobiliśmy, moim zdaniem nie warto.

Dziękujemy, Sylwia P
Zrecenzowano 14 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miło spędziłem czas ze znajomymi delektując się przepysznym ciastem i wyborną kawą. Polecam to miejsce z uwagi na świetny kameralny klimat.

Dziękujemy, Tomek J

To Lubie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Lubie? Podziel się wrażeniami!