“przeciętny lokal i desery”
To Lubie — recenzja

To Lubie
Nr 1 wśród 72 Desery (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety zawiodłam się. Po recenzjach spodziewałam się czegoś co najmniej tak dobrego jak Smaki Warszawy, jeśli chodzi o desery, a tu wszystko było najwyżej przeciętne. Beza z bitą śmietaną trochę bez smaku, sernik, którego jestem fanką, był zaledwie ok, brownie poprawny.
Także jak się
jest gdzieś w pobliżu i wpadnie na coś, może być, ale jechać tam specjalnie, ja my zrobiliśmy, moim zdaniem nie warto.

Dziękujemy, Sylwia P

Zrecenzowano 14 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miło spędziłem czas ze znajomymi delektując się przepysznym ciastem i wyborną kawą. Polecam to miejsce z uwagi na świetny kameralny klimat.

Dziękujemy, Tomek J
Zrecenzowano 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na Warszawskiej Starówce. Przytulnie , bardzo miła obsługa. No i najważniejsze jakość kawy. Wiele kawiarni chciałoby mieć taki klimat.

Dziękujemy, Stay722297
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Idealne miejsce na spotkanie z najlepszą przyjaciółką przy znakomitej kawie, ciasteczkach, bułeczkach z masłem czosnkowym lub konfiturą, albo znakomitych jabłkach pod kruszonką z bitą śmietaną i lodami. Smaczne są także rozgrzewające herbaty. Sympatyczna obsługa, miła atmosfera. Dla dzieci jest kilka gier, więc z reguły nie przeszkadzają innym. Czasem jest problem z miejscem, ale to tylko świadczy o powodzeniu "to lubię". Warto poczekać i spędzić tam miłą chwilę.

Dziękujemy, Barbara M
Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

To Lubię znajduje się w świetnej lokalizacji. Wypiliśmy tam pyszną czekoladę, herbatę. Zjedliśmy też smaczne kruche ciastka. Obsługa była niesamowicie miła. Jedynie wystrój kawiarni jest nieco surowy. Oraz przy większej liczbie gości jest nieco ciasno i mało intymnie.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, koksu

To Lubie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Lubie? Podziel się wrażeniami!