“Polecam uważać”
Vinoteka la Bodega — recenzja

Vinoteka la Bodega
Nr 2 052 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 17 grudnia 2010

Wieczór z 4ema koleżankami, bardzo miło i wesoło dopóki nie przyniesiono rachunku. Pani do 'popijania' zaproponowała wino za 150zł za butelkę nie uprzedzając o tak wysokiej cenie, w związku z czym rachunek zamiast 300zł wyniósł 800! Zapłaciłam ale żałuję że nie zrobiłam afery, czuję się oszukana i na pewno tam nie wrócę.

3  Dziękujemy, aniakowalska

Termin wizyty: czerwiec 2013
Zrecenzowano 1 czerwca 2013

Termin wizyty: maj 2013

Vinoteka la Bodega — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vinoteka la Bodega? Podziel się wrażeniami!