“Wybornie!”
Selavi — recenzja

Selavi
Nr 113 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: SELAVI jest living room’em dla ludzi którzy kochają jeść i dobrze się bawić. Selavi to bar z najlepszym jedzeniem lub jak wolisz restauracja z najgorętszym barem w mieście. Zawsze w gronie przyjaciół. Zona, w której gości spokój za dnia a nocą dzikość. Miejsce wyjątkowe, mieszczące się w monumentalnej kamienicy Krasińskich, przesiąkniętej piękną warszawską historią. Oddajemy w Wasze ręce niezobowiązującą, najbardziej seksowną przestrzeń, której drzwi są otwarte dla każdego. Takie jest życie- C'est la vie! Takie jakie chcemy Wam pokazać.

Piękne, świeże miejsce ze wspaniałą kartą dań i drinków. Krem truflowy skradł serce a krokieciki rozpłynęły się w ustach!
Polecam na lunch i kolacje w bardzo stylowym wnętrzu w centrum Warszawy. Nie raz wrócę!

Dziękujemy, szymonspox
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Czekamy na powrót i dziękujemy za te miłe słowa :)

Selavi otworzyło się w zeszły weekend, a już zdążyło zapisać się na liście moich ulubionych, najsmaczniejszych miejsc, w Warszawie.
Piękny, nowoczesny wygląd, miła szybka obsługa a co najważniesze - przestronna, zróżnicowana karta, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Tatar z tuńczyka z musem z avocado, krem truflowy oraz kurczak zagrodowy z sosem porowym- wyśmienite!
Polecam!

Dziękujemy, rafi_wwa

Bardzo nas cieszy, że udało nam się trafić na listę ulubionych miejsc! Zapraszamy jak najczęściej! Pozdrawiam

Obłędne miejsce, nowoczesny wystrój, super atmosfera, miłe towarzystwo. Wyśmienite dania. Obsługa pierwsza klasa. Polecam bardzo.

Dziękujemy, 978krzysztofm

Dziękujemy serdecznie za dodanie opinii, zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam serdecznie!

Odwiedziłem Selavi porą lunchową. Po pierwsze ogromne wrażenie zrobiło na mnie wnętrze. Przytulne, stylowe, pełne pozytywnej energii. Po drugie ,elegancki bar wykonany z mosiądzu wyglada spektakularnie! Przejdę do meritum. Mianowicie jedzenie, które było w punkt. Wybrałem krem pomidorowy, na danie główne mięciutką, rozpływającą się w ustach perliczkę a na deser creme bruleé. Z ciekawości przejrzałem inne pozycje w menu,które również brzmią kusząco i na pewno będę miał okazje spróbować ich w niedługim czasie. Dodam na koniec , ze dawno nie spotkałem się z milszą obsługą!
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, mateuszp603

Bardzo nam miło czytać, że nasze wnętrze zrobiło na Panu takie wrażenie. Dziękujemy za dodanie opinii, serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do Selavi przy każdej okazji.

To miejsce jest wszystkim, czego brakowało mi w Warszawie dobry klimat i przepyszne jedzenie. Duży plus za patio, spełniało swoją funkcję podczas imprezy muzyka również była pozytywnym zaskoczeniem. Ogólnie spodziewałam się nieco sztywniejszej atmosfery i zostałam bardzo miłe zaskoczona wracając do jedzenia - wybrałam truflowy krem z ziemniaka z creme fraiche oraz pierogi z cielęcina i kwaśną śmietaną. Obydwa dania przepyszne. Jako miłośniczka zup krem, nie wyobrażam sobie tam wrócić i nie zamówić go raz jeszcze :) polecam również sernik z daktylami i herbatkę zimową na deser
Przemiła i uśmiechnięta obsługa. Uważam, że ceny są bardzo adekwatne do jakości. Jestem ciekawa też lunchów, jest duży wybór i następnym razem na pewno spróbuję :)

Dziękujemy, WeraWarsawww

Wooow! Ależ miło jest nam przeczytać taką opinię. Serdecznie dziękujemy!! Zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam :)

Selavi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Selavi? Podziel się wrażeniami!