“lunch time 🙌”
Selavi — recenzja

Selavi
Nr 195 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: SELAVI jest living room’em dla ludzi którzy kochają jeść i dobrze się bawić. Selavi to bar z najlepszym jedzeniem lub jak wolisz restauracja z najgorętszym barem w mieście. Zawsze w gronie przyjaciół. Zona, w której gości spokój za dnia a nocą dzikość. Miejsce wyjątkowe, mieszczące się w monumentalnej kamienicy Krasińskich, przesiąkniętej piękną warszawską historią. Oddajemy w Wasze ręce niezobowiązującą, najbardziej seksowną przestrzeń, której drzwi są otwarte dla każdego. Takie jest życie- C'est la vie! Takie jakie chcemy Wam pokazać.

Odwiedziłem Selavi porą lunchową. Po pierwsze ogromne wrażenie zrobiło na mnie wnętrze. Przytulne, stylowe, pełne pozytywnej energii. Po drugie ,elegancki bar wykonany z mosiądzu wyglada spektakularnie! Przejdę do meritum. Mianowicie jedzenie, które było w punkt. Wybrałem krem pomidorowy, na danie główne mięciutką, rozpływającą się w ustach perliczkę a na deser creme bruleé. Z ciekawości przejrzałem inne pozycje w menu,które również brzmią kusząco i na pewno będę miał okazje spróbować ich w niedługim czasie. Dodam na koniec , ze dawno nie spotkałem się z milszą obsługą!
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, mateuszp603
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Bardzo nam miło czytać, że nasze wnętrze zrobiło na Panu takie wrażenie. Dziękujemy za dodanie opinii, serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do Selavi przy każdej okazji.

To miejsce jest wszystkim, czego brakowało mi w Warszawie dobry klimat i przepyszne jedzenie. Duży plus za patio, spełniało swoją funkcję podczas imprezy muzyka również była pozytywnym zaskoczeniem. Ogólnie spodziewałam się nieco sztywniejszej atmosfery i zostałam bardzo miłe zaskoczona wracając do jedzenia - wybrałam truflowy krem z ziemniaka z creme fraiche oraz pierogi z cielęcina i kwaśną śmietaną. Obydwa dania przepyszne. Jako miłośniczka zup krem, nie wyobrażam sobie tam wrócić i nie zamówić go raz jeszcze :) polecam również sernik z daktylami i herbatkę zimową na deser
Przemiła i uśmiechnięta obsługa. Uważam, że ceny są bardzo adekwatne do jakości. Jestem ciekawa też lunchów, jest duży wybór i następnym razem na pewno spróbuję :)

Dziękujemy, WeraWarsawww

Wooow! Ależ miło jest nam przeczytać taką opinię. Serdecznie dziękujemy!! Zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam :)

Odwiedziłam ta restauracje ze znajomymi i jestesmy pod wrażeniem! Piękne, nastrojowe i przytulne miejsce. Jedzenie przepyszne, świeże i ładnie podane, a sernik i beza nie do opisania! Dania sa różnorodne każdy znajdzie cos dla siebie. Do tego bardzo miła obsługa, a to rzadkość w warszawskich restauracjach. Jestem oczarowana tym miejscem, na pewno bede częstym gościem. Dawno nie jadłam tak dobrego jedzenia. Serdecznie polecam wszystkim na spotkania ze znajomymi, rodzinne obiady czy spotkania służbowe.

Dziękujemy, karolina677

Pani Karolino jest nam niezmiernie miło przeczytać, że zarówno wnętrze jak i serwowane dania przypadły Pani do gustu. Zapraszamy do Selavi jak najczęściej! Pozdrawiam serdecznie :)

Niedawno otworzona, z pięknym, przytulnym wystrojem, przemiłą obsługą na wysokim poziomie, a co najważniejsze świetnym jedzeniem (każdy znajdzie "coś" dla siebie). Polecam pyszny tatar z tuńczyka, rewelacyjną solę meuniere, doskonały sernik. Polecam gorąco, warto!!

Dziękujemy, Maria B

Dziękujemy za dodanie opinii. Zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam!

Nowe miejsce w samym sercu Warszawy. Odwiedziłam restaurację Selavi wraz z córkami. Przepiękne wnętrze zrobiło na nas ogromne wrażenie do tego wyśmienite potrawy. Serdecznie polecam Sole Meuniere wraz z puree truflowym !

Dziękujemy, Edytagold

Pani Edyto, serdecznie dziękujemy za dodanie opinii, jest nam bardzo miło. Zapraszamy do Selavi przy każdej okazji!

Selavi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Selavi? Podziel się wrażeniami!