“10/10”
Selavi — recenzja

Selavi
Nr 164 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: SELAVI jest living room’em dla ludzi którzy kochają jeść i dobrze się bawić. Selavi to bar z najlepszym jedzeniem lub jak wolisz restauracja z najgorętszym barem w mieście. Zawsze w gronie przyjaciół. Zona, w której gości spokój za dnia a nocą dzikość. Miejsce wyjątkowe, mieszczące się w monumentalnej kamienicy Krasińskich, przesiąkniętej piękną warszawską historią. Oddajemy w Wasze ręce niezobowiązującą, najbardziej seksowną przestrzeń, której drzwi są otwarte dla każdego. Takie jest życie- C'est la vie! Takie jakie chcemy Wam pokazać.

To miejsce jest wszystkim, czego brakowało mi w Warszawie dobry klimat i przepyszne jedzenie. Duży plus za patio, spełniało swoją funkcję podczas imprezy muzyka również była pozytywnym zaskoczeniem. Ogólnie spodziewałam się nieco sztywniejszej atmosfery i zostałam bardzo miłe zaskoczona wracając do jedzenia - wybrałam truflowy krem z ziemniaka z creme fraiche oraz pierogi z cielęcina i kwaśną śmietaną. Obydwa dania przepyszne. Jako miłośniczka zup krem, nie wyobrażam sobie tam wrócić i nie zamówić go raz jeszcze :) polecam również sernik z daktylami i herbatkę zimową na deser
Przemiła i uśmiechnięta obsługa. Uważam, że ceny są bardzo adekwatne do jakości. Jestem ciekawa też lunchów, jest duży wybór i następnym razem na pewno spróbuję :)

Dziękujemy, WeraWarsawww
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Wooow! Ależ miło jest nam przeczytać taką opinię. Serdecznie dziękujemy!! Zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam :)

Odwiedziłam ta restauracje ze znajomymi i jestesmy pod wrażeniem! Piękne, nastrojowe i przytulne miejsce. Jedzenie przepyszne, świeże i ładnie podane, a sernik i beza nie do opisania! Dania sa różnorodne każdy znajdzie cos dla siebie. Do tego bardzo miła obsługa, a to rzadkość w warszawskich restauracjach. Jestem oczarowana tym miejscem, na pewno bede częstym gościem. Dawno nie jadłam tak dobrego jedzenia. Serdecznie polecam wszystkim na spotkania ze znajomymi, rodzinne obiady czy spotkania służbowe.

Dziękujemy, karolina677

Pani Karolino jest nam niezmiernie miło przeczytać, że zarówno wnętrze jak i serwowane dania przypadły Pani do gustu. Zapraszamy do Selavi jak najczęściej! Pozdrawiam serdecznie :)

Niedawno otworzona, z pięknym, przytulnym wystrojem, przemiłą obsługą na wysokim poziomie, a co najważniejsze świetnym jedzeniem (każdy znajdzie "coś" dla siebie). Polecam pyszny tatar z tuńczyka, rewelacyjną solę meuniere, doskonały sernik. Polecam gorąco, warto!!

Dziękujemy, Maria B

Dziękujemy za dodanie opinii. Zapraszamy do Selavi jak najczęściej. Pozdrawiam!

Nowe miejsce w samym sercu Warszawy. Odwiedziłam restaurację Selavi wraz z córkami. Przepiękne wnętrze zrobiło na nas ogromne wrażenie do tego wyśmienite potrawy. Serdecznie polecam Sole Meuniere wraz z puree truflowym !

Dziękujemy, Edytagold

Pani Edyto, serdecznie dziękujemy za dodanie opinii, jest nam bardzo miło. Zapraszamy do Selavi przy każdej okazji!

Mieliśmy przyjemność wraz ze znajomymi zarezerwować stolik na dzień otwarcia. Wnętrze zrobiło na nas ogromne wrażenie . Piękna , duża przestrzeń wykończona w miedzi, mosiądzu oraz drewnie. Pomimo dużej ilości gości zostaliśmy szybko obsłużeni. Jedzenie było wyjątkowo pyszne. Zamówiliśmy dużo przystawek do podzielenia się, rekomendowanych przez kelnera. To był świetny wybór ponieważ mieliśmy okazje spróbować wielu potraw na raz. W szczególności na wyjątkową pochwałę zasługuje tatar z tuńczyka na musie z awokado, delikatne pierożki z cielęciną oraz marynowane awokado i kolorowe pomidory. Z dań głównych wzięliśmy stek z polędwicy , grillowaną ośmiornice i makaron z truflami. Nie mogliśmy się absolutnie do niczego przyczepić. Atmosferę umilały nam koktajle i świetna muzyka grana przez DJ. Będziemy stałymi gośćmi. Dziękujemy ! :)

Dziękujemy, kamga1

Dziękujemy serdecznie za dodanie opinii! Zapraszamy do Selavi przy każdej okazji. Pozdrawiam serdecznie!

Selavi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Selavi? Podziel się wrażeniami!