Warszawa

“Selavi wieczorem”
Selavi — recenzja

Selavi
Nr 100 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: SELAVI jest living room’em dla ludzi którzy kochają jeść i dobrze się bawić. Selavi to bar z najlepszym jedzeniem lub jak wolisz restauracja z najgorętszym barem w mieście. Zawsze w gronie przyjaciół. Zona, w której gości spokój za dnia a nocą dzikość. Miejsce wyjątkowe, mieszczące się w monumentalnej kamienicy Krasińskich, przesiąkniętej piękną warszawską historią. Oddajemy w Wasze ręce niezobowiązującą, najbardziej seksowną przestrzeń, której drzwi są otwarte dla każdego. Takie jest życie- C'est la vie! Takie jakie chcemy Wam pokazać.

Mieliśmy przyjemność wraz ze znajomymi zarezerwować stolik na dzień otwarcia. Wnętrze zrobiło na nas ogromne wrażenie . Piękna , duża przestrzeń wykończona w miedzi, mosiądzu oraz drewnie. Pomimo dużej ilości gości zostaliśmy szybko obsłużeni. Jedzenie było wyjątkowo pyszne. Zamówiliśmy dużo przystawek do podzielenia się, rekomendowanych przez kelnera. To był świetny wybór ponieważ mieliśmy okazje spróbować wielu potraw na raz. W szczególności na wyjątkową pochwałę zasługuje tatar z tuńczyka na musie z awokado, delikatne pierożki z cielęciną oraz marynowane awokado i kolorowe pomidory. Z dań głównych wzięliśmy stek z polędwicy , grillowaną ośmiornice i makaron z truflami. Nie mogliśmy się absolutnie do niczego przyczepić. Atmosferę umilały nam koktajle i świetna muzyka grana przez DJ. Będziemy stałymi gośćmi. Dziękujemy ! :)

Dziękujemy, kamga1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie za dodanie opinii! Zapraszamy do Selavi przy każdej okazji. Pozdrawiam serdecznie!

Zrecenzowano 6 dni temu

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Zrecenzowano 6 dni temu

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Termin wizyty: październik 2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maniarafalkova, Kierownik ds. gości, SelaviOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019

Selavi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Selavi? Podziel się wrażeniami!