“Dobre miejsce na kawkę:)”

Vincent Boulangerie Patisserie
Nr 6 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 7 września 2019

Świetna lokalizacja na Nowym Świecie powoduje, że w godzinach popołudniowych jest tu sporo gości. Jednak bardzo sympatyczny pracownik, prawdopodobnie z Ukrainy, miał nieco problemów z ogarnięciem, nie miał nikogo do pomocy, a trzeba było obsłużyć 3 stoliki naraz. Tak więc troszkę poczekaliśmy na swoją kawę i ciacho, ale warto było. Polecam szczególnie tort bezowy i sernik z borówkami i malinami, pychotka:)

Dziękujemy, Elżbieta B

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Pycha kawa i ciastka robione i pieczone na bieżąco na oczach klientów.
Miejsce trochę ciasne,ale bardzo nam smakowały różne ciastka.

Dziękujemy, kdrzestanowski
Zrecenzowano 13 lipca 2019

świetne pieczywo , świeże i w dużym wyborze kanapki, desery , za jajecznice z sałatą i sosem winegret plus sok świeżo wyciskany zapłacimy 30 zł , w ofercie tez szakszuka z chorizo i cieciorką , kawa dobra pełen wybór , o tej porze ( ok 8.00 rano ) w centrum tylko tu można jeść ciepłe s śniadanie

Dziękujemy, lexiplex
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Vincenta zaglądam raz na jakiś czas od roku tylko dlatego, że mam po drodze. Chyba nie zdarzyło się żebym dwa razy widziała tę samą osobę z obsługi. Za każdym razem jest ktoś kto przyucza się od nowa. Personel jest w chaosie, nie wie gdzie co jest, myli zamówienia, ceny. Dobre jedzenie nie rekompensuje ciągłej konieczności użerania się z pracownikami, a sytuacja raczej pokazuje, że sieć ma jakiś problem. Klient zdecydowanie nie jest to na pierwszym miejscu. A szkoda. Zmęczyłeś mnie Vincent. Do widzenia.

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

W szczytowych godzinach śniadaniowych - 30 minut na śniadanie to troszkę za dużo. Naleśniki na słodko - fenomenalne. Szakszuka dobra, choć bez szału. Jajecznica w sumie wyraźnie poniżej oczekiwań. Aczkolwiek kawa bardzo dobra, pieczywo świetne i atmosfera ekstra (gigantyczny bukiet kwiatów po środku lokalu to wspaniały dodatek).
Sumarycznie moje ulubione miejsce w Warszawie na śniadanie mimo, że tylko 4/5 oceniam doznania kulinarne. :-)

Dziękujemy, jaommm

Vincent Boulangerie Patisserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vincent Boulangerie Patisserie? Podziel się wrażeniami!