“Na śniadanie”

Vincent Boulangerie Patisserie
Nr 32 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Dobre miejsce na śniadanie. Rano (w weekend) bywa tłoczno, ale warto chwilę poczekać i skorzystać z usług. Jedzenie smaczne. Kawa dobra. Porcje - średnie. Ceny - powyżej średniej. Obsługa sympatyczna, ale mocno zagubiona. Na niektóre posiłki trzeba czekać, można otrzymać je zimne, mogą trafić się pomyłki.

Dziękujemy, michal099

Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W niedzielne przedpołudnie postanowiliśmy zjeść śniadanie w Vincent Cafe na Chmielnej. Już przy składaniu zamówienia obsługa była nieuprzejma. Przez pół godziny czekaliśmy na nasze śniadanie obserwując stoliki dookoła. Na każdym stoliku opuszczanym przez gości zostawała sterta naczyń i resztek jedzenia. Nikt tego nie sprzątał, pomimo przynoszenia napoi i wracania z pustą tacą. Do stołów przylatywały wróble, siadając w pozostawionych koszykach z chlebem...
Świeże owoce do owsianki w środku czerwca sprowadziły się do miseczki winogron...
Zdecydowanie nie polecam!

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Dawno nie trafiłam do tak beznadziejnej restauracji. Głównym problemem jest jej obsługa. W restauracji panuje totalny chaos. Wybrała się tam na śniadanie. Zamówiłam omleta i kawę mrożoną. Moje zamówienie otrzymał pan przy stoliku obok. Po zgłoszeniu tego. Nie doczekałam się na swoje zamówienie. Po 30 min poprosiłam o zwrot pieniędzy. W czasie mojego oczekiwania miała okazję obserwować obsługę innych gości restauracji. Nie tylko u mnie były problemy. Przy 3 innych stolikach, również się pomylili w zamówieniach. W restauracji przydałby się dobry manager, który powinien przeszkolić personel i czuwać nad ich pracą.

Nie polecam !!!!!

1  Dziękujemy, etkagster
Zrecenzowano 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy wrapa z łososiem, kanapkę z lososiem, espresso, latte i sok pomarańczowy oraz deser. Po 10 minutach dostaliśmy kawy i deser, po kolejnych 10 wrapa. Przez kolejne 25 minut wyczekiwałem na moja kanapkę i "świeży" sok pomarańczowy, w końcu przypomniałem sie kelnerce o moim zamówienie. Wróciła do mnie z zapytanie o paragon ponieważ zamowienie zostało usunięte. Po 5 minutach dostałem odpowiedz, ze kanapki z łososiem już nie ma. No extra i co teraz? Musiałem zaspokoić swój głód kanapka z serem i szynka parmenska, która została mi zaproponowana. Kanapka bez szału. Obsługa strasznie zakręcona, brudne stoliki. Jak na śniadanie za prawie 90zl, które miało zająć max 30 minut, ale przez niedbalstwo obsługi trwało ponad godzinę to bardzo słabo.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, marekb935
Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam Vincenta podczas spotkania z przyjaciółka. Zachęciło nas przytulne wnętrze a widząc bułki i bułeczki za lada dostaliśmy oczopląsu. Kawa w porządku, cista i wszelkie "dania" dobre. Jedynym zastrzeżeniem jest to ze ceny niektórych rzeczy są kosmiczne. Rozumiem ze jest to Nowy Świat ale cena nie jest adekwatna do jakości. Ogólnie rzecz biorąc nic ciekawego.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Q1446TNmartad

Vincent Boulangerie Patisserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vincent Boulangerie Patisserie? Podziel się wrażeniami!