“Najlepsza włoska pizza w Warszawie!”
Włoski Strajk — recenzja

Włoski Strajk
Nr 707 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Fajne, klimatyczne miejsce w super lokalizacji w centrum Warszawy. Pyszna pizza na cienkim cieście, szczególnie warta uwagi opcje z mortadellą i pesto z pistacji. W ofercie dobra piwa z kija. Polecam!

Dziękujemy, aleksandraw787

Zawitałem ostatnio do nowo otwartej knajpki, byłem baaardzo mile zaskoczony! Pizza najlepsza jaka w życiu jadłem. Ciekawy wybórpizzy , w smaku czuć , ze chłopaki pracują na najlepszych składnikach. Bardzo ciekawe szprycery, polecam szczególnie z biała czekolada i marakuja, pyyycha! Jeśli na pizzę to tylko do Włoskiego strajku! Miejsce jak najbardziej do powrotu, warto zaznaczyć sobie to miejsce na mapie będąc w Warszawie!

Dziękujemy, mateuszc2018

Pizza rewelacyjna!
To jest zdecydowanie najlepsza pizzeria w Warszawie
Unikatowe kompozycje i świetne ciasto!
Polecam

Dziękujemy, 789pawe_r

Mega jakość, super klimat, piec opalany drewnem
pozycja Mortadella e Pistacchio obowiązkowa.
Naprawdę polecam

Dziękujemy, D7317PLmarcinm

Trafiłem przez przypadek. Malutki lokal z świetną atmosferą. Miedziany piec opalany drewnem.
Pizza - zamówiłem klasyka, salami Piccante. Mega jakość i smak
Propsy!

Dziękujemy, 275piotr_

Włoski Strajk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Włoski Strajk? Podziel się wrażeniami!