“Najwyższy poziom”
Reforma Urban — recenzja

Reforma Urban
Nr 767 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)

Kuchnia europejska w najlepszym wydaniu, polecam wszystkim. Serwis bardzo szybki i profesjonalny, trafiłem akurat w porę, że dużo się działo, a dostałem wszystko bardzo szybko, byłem bardzo zadowolony.

Dziękujemy, CopycatHawk43
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta8670, Kierownik ds. PR, Reforma UrbanOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy.

Miejsce bardzo klimatyczne. Wystrój prosty, surowy (w pozytywnym znaczeniu) a nadal ciepły. Jedzenie wyśmienite! Restauracja godna polecenia. Kolejne wspaniałe miejsce na mapie Warszawy. Na pewno tu wrócę jeszcze nie raz

Dziękujemy, GoGomiGo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta8670, Kierownik ds. PR, Reforma UrbanOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy!

Na wejściu przywitała nas przemiła obsługa, a przy stoliku profesjonalnie doradziła nam kelnerka Ola. Jedzenie było znakomite i idealnie pasowało do wina, które nam wybrała. Polecam z całego serca, na pewno będziemy wracać:)

Dziękujemy, supermike93

Dziękujemy i zapraszamy :)

Doskonale miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i z przyjaciółmi. Ładny wystrój, przemiła obsługa, pyszne jedzenie. Nic dodać, nic ująć, tylko wracać jak najczęściej! POLECAM!!!

Dziękujemy, Małgorzata C

Dziękujemy bardzo!

Pyszne jedzenie, piękny lokal i wspaniała atmosfera. Bardzo ciekawe menu i przystępne ceny Polecam ;)

Dziękujemy, martatomko

Pani Marto, dziękujemy!

Reforma Urban — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Reforma Urban? Podziel się wrażeniami!