Warszawa

“Urodziny po indyjsku - czyli dobra jakość w świetnym miejscu”
Mandala — recenzja

Mandala
Zamów online
Nr 497 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 1 września 2019

Dobrestayracji zabrali mnie znajomi z okazji urodzin. Miesjce ciężkie do zlokalizowania i ukryte w niezbyt ładnej okolicy - to jego jedyny minus, ale niekoniecznie jest to tylko wada. Moim zdaniem to właśnie takie miejsca okazują sie perełkami i tak było tym razem. Restauracja bardzo klimatyczna, 2 piętrowa a w okresie letnim ogródek.Pyszne jedzenie, którego wybór jest bardzo duży, a kuchnia naprawde ma same indyjskie smaki, lepszego curry nie jadłam! Ceny najniższe nie są ale uważam że dania w 100% warte są tylu pieniędzy. Za osobę wychodzi około 30-50 zł zależy co zamawiamy. Oprócz świetnej kuchni restauracja oferuje tradycyjną indyjską muzykę na żywo Serdecznie polecam. ❤

Dziękujemy, Myrcella99

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione przez ubereats, najgorsze indyjskie jakie w życiu jadłam. Curry poniżej krytyki - smakowało jak sos pomidorowy, nawet nie pachniało jak indyjska potrawa. Ceny tez znacznie zawyżone. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, emjoter
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zamówienie czekaliśmy 50/60min przy naprawdę małym ruchu. Przynajmniej przystawki dostaliśmy po 40. Główne danie- tikka massala okazało się leżącymi samotnie kawałkami kurczaka, podanymi bez sosu. Rozczarowanie.

Dziękujemy, Ninawolfram
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kupiłam grupon abyśmy mogli poświętować urodziny męża. Wizyta trwała ponad 2 h gdzie danie główne jedliśmy w pośpiechu 10 minut a z deseru byliśmy zmuszeni zrezygnować bo byśmy spóźnili się do teatru. Po wejściu kelner po groupon przyszedł odrazu ale inny z kartą po 20 minutach a kolejny po zamówienie po 30 minutach. Przystawki dość szybko dostaliśmy ale na główne znów czekanie a gdy po upomnieniu dostaliśmy okazało się zimne. Cały pobyt w restauracji wielkie spięcie i nerwy czy zdążymy w ogóle coś zjeść. Jedzenie w porównaniu z innymi indyjskimi restauracjami w wwa słabe. Nie polecam.

Dziękujemy, agiuuu
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019

Byliśmy odwiedzić restauracje z okazji restaurant week. Pierwsze wrażenie pozytywne, położenie w klimatycznym miejscu , wśród starych kamienic, lokal dość przestronny. Niestety czym dalej w las tym gorzej. Obsługiwać nas kelner z Indii, który znał pare polskich słów Troche ciężko było się dogadać co chcemy, ale to jeszcze jestem w stanie przeboleć. Po około godziny od przyjścia do lokalu dostaliśmy nareszcie … zupę. W tym czasie lokal opuszczała inna grupka znajomych , która mówiła, że na jedzenie czekali 3 godziny !!! No nic my cierpliwie czekaliśmy na drugie danie, które wjechało po około … 2 godzinach. Co ciekawe niektóre z rzeczy na talerzu były zimne. Chyba za długo stały i wystygły … Zanim dostaliśmy drugie danie, zamówiliśmy z nudów piwo. Czas dostawy ? 20 minut , niestety kelner nie wyrobił się i dostaliśmy piwo już po zjedzeniu drugiego dania. Co ciekawe przyniósł dwa inne piwa niż zamawialiśmy (jedno było źle opisane w karcie, drugie przyniósł podobne bo nie było tamtego). Na szczęście od razu powiedzieliśmy że chcemy deser, bo dzięki temu czekaliśmy tylko około … pół godziny. Inni goście nie mięli tyle szczęścia i musieli jeszcze poczekać. Całość zamknęła się w około 3 godzinach. Co ciekawe restauracja z góry wiedziała co będą zamawiać ludzie, bo chyba wszyscy byli z restaurant week. Komicznie wyglądała sytuacja, gdy przez pół godziny 10 stolików było zajętych, ale nikt nic nie miał do jedzenia. Gdy wydawało się , że to już koniec naszej przygody okazało się , że to nie wszystko. Kelner dostarczył nam rachunek, gdzie nabite były dodatkowo 2 drinki które miały być gratis w promocji restaurant week. Dzięki temu zabiegowi księgowemu, wyszedł nam rachunek , do którego trzeba było doliczyć 10% za wspaniały serwis. (podejrzewam że od jakiejś kwoty jest). W sumie około 45 zł więcej niż powinniśmy zapłacić. Po naszej interwencji rachunek zmieniono i serwis został odliczony. Ogólnie pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, reszta gości miała takie samo zdanie. Szkoda bo jedzenie było nawet dobre, ale 3h żeby zrobić 3 proste dania to jakiś rekord świata. Nie polecam.

Dziękujemy, Expedition818828

Mandala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mandala? Podziel się wrażeniami!