“Relaks w ogródku z widokiem na Zamek”
Literatka — recenzja

Literatka
Zamów online
Nr 2 280 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Restauracja Literatka mieszcząca się w Domu Literatury przy Krakowskim Przedmieściu - to idealne miejsce na odpoczynek i wspaniały posiłek dla każdego turysty i spacerowicza przemierzającego te pełne uroku miejsca naszej stolicy. Z okien restauracji roztacza się wspaniały widok na zabytkowy kościół Św. Anny oraz Zamek Królewski. W dalszej perspektywie pojawia się zapierająca dech w piersiach panorama Trasy W-Z oraz warszawskiej Pragi z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.

Zamówiliśmy ciepłą szarlotkę z lodami a dla mnie doskonałe chłodne piwo.Obsługa kompetentna i uprzejma.Kelner to jedyna osoba wiedząca,gdzie mieścił się sklep Wokulskiego.Minusem jest towarzystwo wróbli brudzących fotele i siadających na stoliku.

Dziękujemy, Andrzej S

Jedzenie smaczne, poziom obsługi- zależy na kogo trafimy. Ale chyba najgorsza z możliwych rzeczy to doliczanie obowiązkowego serwisu do rachunku, pomimo braku takiej informacjji w karcie. W dodatku problem z podzieleniem rachunku.

Dziękujemy, domastudniak
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy z waznym wloskim businessmanem na kolacji.Za 2 slabe dania rozgotowane zaplacilismy 400 zl. To nie jest uczciwe. Serwis slaby. Obsluga amatorska bez zadnej checi do pracy. Chaltura totalna.

1  Dziękujemy, Traviata1981
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo ok, kawa mrożona jak mleko, tragedia, obsługa wolna, espresso w miarę ok, jedzie w ok, trzeba zmienić obsluge

Dziękujemy, 799piotrg
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

W upalny dzień z chęcią usiadłam z synem i mama pod parasolem,w cieniu z pięknym widokiem na Zamek Królewski i chcieliśmy zjeść coś lekkiego i zamówić napoje... czas oczekiwania,by kelner nas zauwazył ‚-10 minut, czas dostarczenia karty -nieskończoność, czas zwrócenia uwagi przez innego kelnera,, ze nie mamy karty -nieskończoność. Na moją prośbę o to,czy mogę coś zamówić , odpowiada – a ma Pani kartę? Nie. To poproszę kolegę, by przyniósł ...kolega krąży ,drugi pan,który obiecał‚krąży, zbiera ze stolików obok brudne naczynia ,ale ani jeden ani drugi karty nie donoszą. po 25 minutach oczekiwania na podanie karty i totalnego ignorowania opuściliśmy z niesmakiem ten Przybytek. Takiego chamstwa i traktowania ludzi jak powietrza dawno nie spotkałam..może nie byłam dla tych wielmożnych panów w akceptowalnym profilem klienta. cóż ,o daniach nic nie powiem, nie doczekałam się. na nie. natomiast jeśli nie chcecie się czuć jak zero,to konieczne , omijajcie te restauracje szerokim łukiem!

2  Dziękujemy, Natalia B

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!