“Warszawa”
Literatka — recenzja

Literatka
Nr 635 wśród 2 660 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Słow już jest za mało. O historii tego miejsca długoby mówić. Zaprosiliśmy z żoną tu gości na przyjęcie weselne. Jedzenie przygotowywane przepyszne, pięknie podane, obsługa subtelna i aż nader życzliwa. Wspaniale. Wracamy często wspominać i poczuć ekskluzywne wspomnienie dawnych czasów.

2  Dziękujemy, alik j
Napisz recenzję
Literatka — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Wybralismy sie na świąteczny spacer ze znajomymi i postanowiłam sprawdzić ponownie tę restaurację na wieczorną kolację...znowu pomyłka... siedzieliśmy w sali na górze .. ale cały czas coś śmierdziało ..... schodami w dół udałam się do łazienki - okazało się, że tam jest kolejna sala wykorzystywana na spotkania firmowe, wesela... ! Współczuje - jeżeli ktoś tam trafi ! Zapach z toalet i z jakiejś przeciekającej kanalizacji jest nie do wytrzymania! Nie polecam - bo nie da sie tam wytrzymać - a co mówić o jedzeniu... nie wyobrażam sobie - abym mogła tam zorganizować przyjęcie - a co mowić o obiedzie weselnym ????

3  Dziękujemy, pajorpati
Zrecenzowano 10 listopada 2016

Doskonała obsługa, bardzo dobre jedzenie, stosunek ceny do jakości adekwatny do wydawanych dań oraz serwisu. Najlepszy stek jaki jadłem. Literatka jest moją ulubioną restauracją w Warszawie. Polecam !

1  Dziękujemy, Rafał W
Zrecenzowano 22 października 2016

Z narzeczonym szukaliśmy miejsca na obiad weselny i niejako przypadkiem wybraliśmy Literatkę i muszę przyznać, że trafiliśmy idealnie :) Ogromne porcje przepysznego jedzenia (nie do przejedzenia!), wspaniała obsługa dbająca o gości. Wystrój również bardzo przyjemy, kilka sal, gdzie każda ma swój klimat. Cena myślę wyrównana w stosunku do porcji i jakości jedzenia. Tort bezowy z owocami wspominają wszyscy do dziś :)

1  Dziękujemy, PaulinaSzSm
Zrecenzowano 10 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia co do mojej wizyty. Byłam w Warszawie w dniu kiedy odbywał się mecz Polska Dania i na starówce było mnóstwo kibiców.
Kelnerzy byli strasznie zakreceni, 3 razy podchodził do nas kelner i dopytywal się o nasze zamówienie. Czas oczekiwania-przy sporym ruchu- pozytywnie nas zaskoczył 20 minut.
Samo podanie dania niezbyt apetyczne, jednak smak dań, pierogi ruskie i kiełbaski cielęce smaczne,ale porcja mała-szczególnie kiełbasek. Polecam,ale nie wiem czy wrócę.

5  Dziękujemy, Kinga W

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!