“smród z kanalizy nie do wytrzymania ...”
Literatka — recenzja

Literatka
Nr 545 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 27
“smród z kanalizy nie do wytrzymania ...”
Zrecenzowano: 7 stycznia 2017

Wybralismy sie na świąteczny spacer ze znajomymi i postanowiłam sprawdzić ponownie tę restaurację na wieczorną kolację...znowu pomyłka... siedzieliśmy w sali na górze .. ale cały czas coś śmierdziało ..... schodami w dół udałam się do łazienki - okazało się, że tam jest kolejna sala wykorzystywana na spotkania firmowe, wesela... ! Współczuje - jeżeli ktoś tam trafi ! Zapach z toalet i z jakiejś przeciekającej kanalizacji jest nie do wytrzymania! Nie polecam - bo nie da sie tam wytrzymać - a co mówić o jedzeniu... nie wyobrażam sobie - abym mogła tam zorganizować przyjęcie - a co mowić o obiedzie weselnym ????

• Data wizyty: styczniu 2017

Liczba recenzji: 4
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Polecam !”
Zrecenzowano: 10 listopada 2016

Doskonała obsługa, bardzo dobre jedzenie, stosunek ceny do jakości adekwatny do wydawanych dań oraz serwisu. Najlepszy stek jaki jadłem. Literatka jest moją ulubioną restauracją w Warszawie. Polecam !

• Data wizyty: październiku 2016
1 Dziękujemy, Rafał W
Toruń, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Znakomite jedzenie i obsługa!”
Zrecenzowano: 22 października 2016

Z narzeczonym szukaliśmy miejsca na obiad weselny i niejako przypadkiem wybraliśmy Literatkę i muszę przyznać, że trafiliśmy idealnie :) Ogromne porcje przepysznego jedzenia (nie do przejedzenia!), wspaniała obsługa dbająca o gości. Wystrój również bardzo przyjemy, kilka sal, gdzie każda ma swój klimat. Cena myślę wyrównana w stosunku do porcji i jakości jedzenia. Tort bezowy z owocami wspominają wszyscy do dziś :)

• Data wizyty: lipcu 2016
1 Dziękujemy, PaulinaSzSm
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Ok. ”
Zrecenzowano: 10 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia co do mojej wizyty. Byłam w Warszawie w dniu kiedy odbywał się mecz Polska Dania i na starówce było mnóstwo kibiców.
Kelnerzy byli strasznie zakreceni, 3 razy podchodził do nas kelner i dopytywal się o nasze zamówienie. Czas oczekiwania-przy sporym ruchu- pozytywnie nas zaskoczył 20 minut.
Samo podanie dania niezbyt apetyczne, jednak smak dań, pierogi ruskie i kiełbaski cielęce smaczne,ale porcja mała-szczególnie kiełbasek. Polecam,ale nie wiem czy wrócę.

Data wizyty: październiku 2016
5 Dziękujemy, Kinga W
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Czujemy się oszukani, obsługa kelnerska do wymiany !”
Zrecenzowano: 5 października 2016

Wydaliśmy 160zł za 4 dania bez picia.. ! ( nie mamy problemu z sumą wydaną a z doliczanymi napiwkami za obsługę kelnerską która jest beznajdziena! ) Zamówiliśmy 2 zupy i 2 dania. Doliczono nam obowiazkowe 15 zł za serwis a kelner wziął sobie jeszcze dodatkowo napiwek bez naszej zgody! Mimo, iż nie zamierzaliśmy zostawić ŻADNEGO! Łącznie zostawiliśmy ponad 20 zł za kelnerów, którzy nawet nie pofatygowali się by wskazać nam stolik ani ruszyć się by zmienić obrus- tylko zajęci byli podpieraniem ściany. Nie wspomne o kulturze i zasadach savoir vivre. Polecam kursy doszkalające kelnerskie przed wysłaniem pracownika do gości ! Obrys był brudny, a kelner średnio sympatyczny. "Odwalał" robotę jak w jakimś barze.. Porażka. Cena niewymierna do JAKOŚCI
Co do jakości dań - mam niezastraszenia co do świeżości produktów mięsnych.

Bywamy regularnie w przeróżnych restauracjach w wielu miastach. Państwa standard obsługi jest karygodny i nie na miejscu ! Biorąc pod uwagę, iż maja Państwo lokal w stolicy, powinni się Państwo wstydzić za sposób obsługi gości.
NIE POLECAMY !!!

• Data wizyty: wrześniu 2016
8 Dziękujemy, Joanna1223

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!