“Ok. ”
Literatka — recenzja

Literatka
Nr 635 wśród 2 660 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 10 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia co do mojej wizyty. Byłam w Warszawie w dniu kiedy odbywał się mecz Polska Dania i na starówce było mnóstwo kibiców.
Kelnerzy byli strasznie zakreceni, 3 razy podchodził do nas kelner i dopytywal się o nasze zamówienie. Czas oczekiwania-przy sporym ruchu- pozytywnie nas zaskoczył 20 minut.
Samo podanie dania niezbyt apetyczne, jednak smak dań, pierogi ruskie i kiełbaski cielęce smaczne,ale porcja mała-szczególnie kiełbasek. Polecam,ale nie wiem czy wrócę.

5  Dziękujemy, Kinga W
Napisz recenzję
Literatka — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 5 października 2016

Wydaliśmy 160zł za 4 dania bez picia.. ! ( nie mamy problemu z sumą wydaną a z doliczanymi napiwkami za obsługę kelnerską która jest beznajdziena! ) Zamówiliśmy 2 zupy i 2 dania. Doliczono nam obowiazkowe 15 zł za serwis a kelner wziął sobie jeszcze dodatkowo napiwek bez naszej zgody! Mimo, iż nie zamierzaliśmy zostawić ŻADNEGO! Łącznie zostawiliśmy ponad 20 zł za kelnerów, którzy nawet nie pofatygowali się by wskazać nam stolik ani ruszyć się by zmienić obrus- tylko zajęci byli podpieraniem ściany. Nie wspomne o kulturze i zasadach savoir vivre. Polecam kursy doszkalające kelnerskie przed wysłaniem pracownika do gości ! Obrys był brudny, a kelner średnio sympatyczny. "Odwalał" robotę jak w jakimś barze.. Porażka. Cena niewymierna do JAKOŚCI
Co do jakości dań - mam niezastraszenia co do świeżości produktów mięsnych.

Bywamy regularnie w przeróżnych restauracjach w wielu miastach. Państwa standard obsługi jest karygodny i nie na miejscu ! Biorąc pod uwagę, iż maja Państwo lokal w stolicy, powinni się Państwo wstydzić za sposób obsługi gości.
NIE POLECAMY !!!

8  Dziękujemy, Joanna1223
Zrecenzowano 3 października 2016

Odradzam niestety - gdyż przez przypadek zajrzałam na zaplecze ...Matko .. co tam sie dzieje... brud.. to malo powiedziane .... podloga skrajnie brudna, sciany pobrudzone jak w spelunie ... stara rozwalajace sie meble i jedzienie dla gosci wstawiane miedzy zmywak a skrzynki z piciem ... nigdy wiecej ...po tym sie wlasnie poznaje restauracje - jak na zapleczu i w kuchni jest czysto, że mozna jesc z podlogi .... Restauracja Literatka jest wiec jak stara literatka ... na zwentarz mnostwo tapety - ale w srodu jeden wieki rupieć .... szczerze? Poszukajcie lepiej czystego miejsca - gdzie bedziecie mieli pewność, że traktuje sie Was z szacunkiem.

11  Dziękujemy, pajorpati
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Polecam gorąco golonkę, szarlotkę na ciepło z lodami oraz smaczne piwo. Lokalizacja bardzo dobra -same serce Starówki, widok na Zamek Królewski. Bardzo miła i sprawna obsługa na posiłki nie trzeba było długo czekać a i jedzenie bardzo smaczne.

Dziękujemy, Krystyna K
Zrecenzowano 1 czerwca 2016

Dawno nie byłem na Starówce i kiedy zmęczyłem się już chodzeniem i zgłodniałem znalazłem Literatkę. Widok z ogródka idealny na Zamek, Stadion i Starówkę. Mieliśmy być na chwilkę na kawkę ale jedzenie było tak dobre że zamówiliśmy zdecydowanie więcej i spędziliśmy tam więcej czasu niż planowaliśmy. Wszystko było bardzo smaczne... i nie chciało się nam już więcej spacerować. Uważam, że to idealne miejsce na odpoczynek i dobre jedzenie a lokalizacja i widok to prawdziwy TOP.

2  Dziękujemy, AdamPiterson

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!