“to zo zobaczylam to horror...”
Literatka — recenzja

Literatka
Nr 545 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 27
“to zo zobaczylam to horror...”
Zrecenzowano: 3 października 2016

Odradzam niestety - gdyż przez przypadek zajrzałam na zaplecze ...Matko .. co tam sie dzieje... brud.. to malo powiedziane .... podloga skrajnie brudna, sciany pobrudzone jak w spelunie ... stara rozwalajace sie meble i jedzienie dla gosci wstawiane miedzy zmywak a skrzynki z piciem ... nigdy wiecej ...po tym sie wlasnie poznaje restauracje - jak na zapleczu i w kuchni jest czysto, że mozna jesc z podlogi .... Restauracja Literatka jest wiec jak stara literatka ... na zwentarz mnostwo tapety - ale w srodu jeden wieki rupieć .... szczerze? Poszukajcie lepiej czystego miejsca - gdzie bedziecie mieli pewność, że traktuje sie Was z szacunkiem.

• Data wizyty: marcu 2016

Olsztyn, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 15
3 recenzje(-i) restauracji
“Smacznie, miło z pięknym widokiem”
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Polecam gorąco golonkę, szarlotkę na ciepło z lodami oraz smaczne piwo. Lokalizacja bardzo dobra -same serce Starówki, widok na Zamek Królewski. Bardzo miła i sprawna obsługa na posiłki nie trzeba było długo czekać a i jedzenie bardzo smaczne.

• Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Krystyna K
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Pyszne jedzenie, Perfekcyjna lokalizacja, Miła atmosfera”
Zrecenzowano: 1 czerwca 2016

Dawno nie byłem na Starówce i kiedy zmęczyłem się już chodzeniem i zgłodniałem znalazłem Literatkę. Widok z ogródka idealny na Zamek, Stadion i Starówkę. Mieliśmy być na chwilkę na kawkę ale jedzenie było tak dobre że zamówiliśmy zdecydowanie więcej i spędziliśmy tam więcej czasu niż planowaliśmy. Wszystko było bardzo smaczne... i nie chciało się nam już więcej spacerować. Uważam, że to idealne miejsce na odpoczynek i dobre jedzenie a lokalizacja i widok to prawdziwy TOP.

2 Dziękujemy, AdamPiterson
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 108
58 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 27
“Dobre miejsce na chwilę wytchnienia.”
Zrecenzowano: 30 maja 2016

Zmęczył Cię spacer. Przysiądź z pięknym widokiem na plac Zamkowy i Pragę, a przy okazji możesz napić się dobrej kawy i zjeść np. smakowity deser.

1 Dziękujemy, Jacek U
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“PYSZNE JEDZENIE , WSPANIAŁA OBSŁUGA”
Zrecenzowano: 17 maja 2016

11.05 / środa / 2016 rok!

kolacja z rodziną , uczta smaku , wspaniała obsługa i co dla mnie ważne czystość lokalu.

BYŁO WSPANIALE ! POLECAM

1 Dziękujemy, 723annaz3

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!