“Dobre miejsce na chwilę wytchnienia.”
Literatka — recenzja

Literatka
Nr 635 wśród 2 660 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 30 maja 2016

Zmęczył Cię spacer. Przysiądź z pięknym widokiem na plac Zamkowy i Pragę, a przy okazji możesz napić się dobrej kawy i zjeść np. smakowity deser.

1  Dziękujemy, Jacek U
Napisz recenzję
Literatka — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 17 maja 2016

11.05 / środa / 2016 rok!

kolacja z rodziną , uczta smaku , wspaniała obsługa i co dla mnie ważne czystość lokalu.

BYŁO WSPANIALE ! POLECAM

1  Dziękujemy, 723annaz3
Zrecenzowano 11 maja 2016

mila atmosfera zurek w chlebie pyszny naprawde polecam i obowiazkowo desery:) szybka obsluga mozna usiasc podziwiac widok na nasz przepiekny Stadion Narodowy

1  Dziękujemy, monika020694
Zrecenzowano 4 kwietnia 2016

W przepięknych,białych wnętrzach serwowane sa wyśmienite Dania Kuchni Polskiej,jak rownież Międzynarodowej.Wchodzac tu widzimy ładny barek ,a dalej jedna sale,bo jeszcze dwie sa na poziomie-1.Wszystkie stoliki zajęte bo takie tu dają pyszności!Polecam bardzo ze względu na atmosferę NIEPOWTERZALNA!

1  Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 15 grudnia 2015

Byliśmy z dziewczyną na lunchu. Barszcz ukraiński dobry chociaż nie jestem miłośnikiem tej zupy. Wystrój taki trochę "ą", "ę" ale przesadzony moim zdaniem. Drugie danie syte.

1  Dziękujemy, Maticztg

Literatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Literatka? Podziel się wrażeniami!