“Bez rewelacji”
A Blikle — recenzja

A Blikle
Nr 4 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)
Kuchnie: Delikatesy
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Na wynos
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 10 września 2019

Spodziewałem się zdecydowanie lepszej kawiarni. Pączki dobre, ale to niestety za mało, by zachęcić do powrotu...Obsługa marudna, lada ze słodkościami mało zachęcająca...
Chyba lata świetności minęły...
Szkoda.

Dziękujemy, Andrzej W

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od dziecka znam to miejsce dzięki pączkom. I choć mija już 50 lat od chwili, gdy po raz pierwszy zjadłam tu puszystą kulkę, nic się nie zmieniło w moich upodobaniach. Pączki wciąż wybornie smakują, a gdy towarzyszy im zimowa herbata z pomarańczą, korzeniami i imbirem, nie straszny najstraszniejszy mróz za oknem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pączki ze słynnej cukierni Blikle nie zrobiły furory w naszym domu. Nic rewelacyjnego w smaku nie było, żeby pozostał na dłużej w mojej pamięci. Może składniki rzeczywiście naturalne ale w smaku jak zwykły pączek z pierwszego lepszego sklepu. W kartoniku mix pączków z różą i słonym karmelem. Drugiego rodzaju pączków nie polecam chociaż uwielbiam słony karmel.

Dziękujemy, pyska06
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Panie prof. Blikle, nie wiem czy Pan jeszcze odpowiada za " rodową" cukiernię na Nowym Świecie, ale dzisiaj zaglądnąłem z żoną do tej cukierni, gdzie zwykle lubiliśmy wpadać. Zamowliliśmy kawy i eklerkę. Kawę cappuccino podano chłodną, a eklerkę bardzo starą. Niebotyczna cena tego ciastka (prawie 8 zł. za szt.) chyba jednak zobowiązuje aby było zjadliwe? Nie radzę Panu prof. odwiedzać tej cukierni i sami także skreślamy tą cukiernię z " obowiązkowego" odwiedzania w przyszłości.
Z poważaniem Ireneusz Bulski, W-wa.

Dziękujemy, Cukierni123
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromne rozczarowanie. Panowie z obsługi napuszeni i aroganccy, resztę zbierałem z podłogi, tak mi została rzucona na talerzyk. Pączki najgorsze, jakie miałem okazję jeść w Stolicy. Podsumowując... Blikle jest przereklamowany. W większości cukierni można zjeść pączki o niebo smaczniejsze, podane przez sympatyczną i uśmiechniętą obsługę.

Dziękujemy, robins75x

A Blikle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A Blikle? Podziel się wrażeniami!