“Róża i pączki”
A Blikle — recenzja

A Blikle
Nr 4 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)
Kuchnie: Delikatesy
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Na wynos
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od dziecka znam to miejsce dzięki pączkom. I choć mija już 50 lat od chwili, gdy po raz pierwszy zjadłam tu puszystą kulkę, nic się nie zmieniło w moich upodobaniach. Pączki wciąż wybornie smakują, a gdy towarzyszy im zimowa herbata z pomarańczą, korzeniami i imbirem, nie straszny najstraszniejszy mróz za oknem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pączki ze słynnej cukierni Blikle nie zrobiły furory w naszym domu. Nic rewelacyjnego w smaku nie było, żeby pozostał na dłużej w mojej pamięci. Może składniki rzeczywiście naturalne ale w smaku jak zwykły pączek z pierwszego lepszego sklepu. W kartoniku mix pączków z różą i słonym karmelem. Drugiego rodzaju pączków nie polecam chociaż uwielbiam słony karmel.

Dziękujemy, pyska06
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Panie prof. Blikle, nie wiem czy Pan jeszcze odpowiada za " rodową" cukiernię na Nowym Świecie, ale dzisiaj zaglądnąłem z żoną do tej cukierni, gdzie zwykle lubiliśmy wpadać. Zamowliliśmy kawy i eklerkę. Kawę cappuccino podano chłodną, a eklerkę bardzo starą. Niebotyczna cena tego ciastka (prawie 8 zł. za szt.) chyba jednak zobowiązuje aby było zjadliwe? Nie radzę Panu prof. odwiedzać tej cukierni i sami także skreślamy tą cukiernię z " obowiązkowego" odwiedzania w przyszłości.
Z poważaniem Ireneusz Bulski, W-wa.

Dziękujemy, Cukierni123
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromne rozczarowanie. Panowie z obsługi napuszeni i aroganccy, resztę zbierałem z podłogi, tak mi została rzucona na talerzyk. Pączki najgorsze, jakie miałem okazję jeść w Stolicy. Podsumowując... Blikle jest przereklamowany. W większości cukierni można zjeść pączki o niebo smaczniejsze, podane przez sympatyczną i uśmiechniętą obsługę.

Dziękujemy, robins75x
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Mamy niedziele 28.04. Zakupiłem w Blikle w Galerii Północnej trzy ciasta. Wszystkie, co do jednego, pochodzą sprzed świąt a wiec conajmniej z poprzedniego piątku. Są suche i mdłe. Sernik ma w sobie więcej budyniu niż sera. Za ta cenę, to zwykle złodziejstwo..., tradycyjne wypieki? Najlepsze składniki? Chyba tylko w głowie Pana Blikle. Okropieństwo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Mazach1

A Blikle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A Blikle? Podziel się wrażeniami!