“Najgorsza obsługa - Blikle Nowy Swiat”
A Blikle — recenzja

A Blikle
Nr 4 wśród 28 Piekarnie (Warszawa)
Kuchnie: Delikatesy
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Na wynos
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowałam dzisiaj odebrać zamówione mazurki. Z obecnych 6 osob personelu, 4 zajęte były rozmowa towarzyska miedzy sobą, jedna robiła kawę, a jeden z kelnerów wesoło rozmawiał z jednym ze znanych sobie klientów. Po kilku minutach oczekiwania przy pustej kasie jeden z panów zajętych pogawędka najwyraźniej zauważył ze jestem w widocznej ciąży. Na wstępie poproszono mnie o nazwisko do zamówienia- podałam. Pan odszedł, na jego prośbę podeszła inna pani. Ponowne pytanie o nazwisko- ponownie podałam. Pani sprawdziła, poinformowała mnie ze nie ma zamówienia i mogę sobie coś kupić z lady. Zapytała mnie o listę zamówionych produktów- od 10 lat nigdy nie była potrzebna. Po wyrażeniu zdziwienia łaskawie sprawdzila ponownie i znalazła zamówienie. Brakowało w nim 3 mazurków. Znalazła 2 z nich i powiedziała ze 3. rodzaju nie ma. Zapytałam czy mogłaby sprawdzić, obrażona poszła na zaplecze i przyniosła brakujący. Dodajmy, ze Pan przed nami, ewidentnie zaprzyjaźniony klient do mniejszego zamówienia dostał 2 zestawy ciasteczek i czekoladek gratis. Kupuje w Bliklem od 10lat- po remoncie taka niemiła przygoda. Jeśli ktoś rozważa zakupy w Bliklem po remoncie- proponuje wybrać inne miejsce, np Plac Unii.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Anna R

Zrecenzowano 11 lutego 2019

Kawa dobra, słodycze znaczne pogorszenie jakości w stosunku do poprzednich.
Odwiedźmy to miejsce od 10tek lat. Tak złe jeszcze nie było. Dawne wspaniałe paczki zrobiły się gliniaste i przesłodzone. Napoleonek nie do zjedzenia - ciasto twarde in niesmaczne, wuzetka jak z mrożonych ciastek . Nawet drożdżówki bez smaku .

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, krak0wiak
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Dobra lokalizacja, niskie ceny, przyjemne wnętrzne, nienajgorsza czekolda, smaczne desery, całkiem duże procje.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Mateusz O
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Nie zawodzi jak zawsze: kiedyś jadałem tu bardzo smaczne śniadania, teraz wstąpiłem na chwilę, na przepyszny piernik i gorącą czekoladę z bitą śmietaną. Mniam mniam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano 20 września 2018

Pączek z nadzieniem różanym nie przypomina tego, którego jadłem jeszcze 6 lat temu , kiedyś w środku zółciutki nadzienia sporo rozpływał się w ustach, dziś w środku biały ciasto wiór nadzienie ledwie widoczne, i na koniec jagodzianka, nadzienia co prawda całkiem sporo ale sprzedali wczorajszą po normalnej cenie, oczywiście nie muszę mówić, że była nie dobra, odradzam!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, kkkkk102

A Blikle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A Blikle? Podziel się wrażeniami!