“Obiad w "Polce" Magdy Gessler”
Polka Restauracja — recenzja

Polka Restauracja
Nr 510 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Od wielu lat jestem fanką Pani Magdy i bardzo Ją cenię. Zawsze chciałam zjeść obiad w Jej restauracji i nadarzyła się okazja - Warszawa, Stare Miasto, Restauracja Polka.
Od samego wejścia byłam zniesmaczona, zapach typowy dla garkuchni, a nie zapach pysznego jedzenia jakiego oczekuje się w dobrej restauracji. ! Oczekiwanie na zamówione dania - ponad godzinę. Kto jest głodny niech tam nie idzie, bo wcześniej zemrze z głodu. Wśród zamówionych dań, które były dosyć smaczne był też rosół. Spodziewaliśmy, że będzie to rosół dłuuugo gotowany, esencjonalny, taki jaki od wszystkich restauratorów oczekuje Pani Gessler. I tutaj moje największe rozczarowanie, bo to nie był rosół ! Makaron zatopiony w wodzie na wierzchu której pływało kilka oczek tłuszczu - całość zasypana grubo pociętą pietruszką . Masakra, jak to mówi Pani Magda. W całej restauracji panuje półmrok, może po to, żeby nie widzieć wiszących pajęczyn, brudnych zasłon i brudnej podłogi. Przecież my to wszystko mamy na talerzach ! - prawda Pani Magdo ? Toalety / ubikacje - jeden wielki syf ( używam słownictwa Pani Magdy z Kuchennych Rewolucji ). Tym bardziej mi przykro i wstyd, że w czasie naszego trzygodzinnego pobytu gośćmi Pani restauracji byli prawie sami obcokrajowcy.

3  Dziękujemy, ul56

Zrecenzowano 12 września 2019

Przeraziły mnie paznokcie Pani sprzedającej,pajęczyny w oknie, lody bardzo przeciętne...., dostępne po południu tylko trzy smaki...

1  Dziękujemy, canooe
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po tak znanej właścicielce , spodziewałem się że trafiłem do kulinarnego raju , tymczasem było dość przeciętnie , to znaczy poprawnie , ale te same doznania mam w Grudziądzu w „Kuchni pełnej smaki” gdzie rachunek nie przekroczy 50 pln za identyczne dania . Karta dość zwykła , jedzenie poprawne , duży kelner nieco nafukany , ale profesjonalny . Toaleta ładna ale już nieco zużyta. No cóż widać Pani Magda zajęta ratowaniem cudzych lokali , odrobinkę odpuściła Polkę :)

3  Dziękujemy, AlexanderAlexiev
Zrecenzowano 9 września 2019

Moje wrażenia całkowicie pokrywają się z opinią jowitab223. Rzeczywiście Panienka podająca lody jest wyposażona w paznokcie długości 1 cm oraz dodatkowo zdegustowaną minę. Faktycznie kartą się nie zapłaci a gotówką też niekoniecznie gdyż sytuacja się powtarza, że nie ma drobnych do wydania reszty. Ja brałam jedną porcję za 7 pln i podałam banknot 20 zł. Brak możliwości wydania reszty całkowicie mnie zaskoczył poza zaskoczeniem o braku możliwości płacenia kartą. Na szczęście byłam z dwoma koleżankami i zapłaciłam za trzy porcje, a więc te nieszczęsne 20 pln 1 pln. Panienka podała nam uklepane w wafelku lody z miną obrażonej królowej.
Lody jak lody. Szału nie ma a piętrzące się trudności przy ich nabyciu zdecydowanie nie zachęcają do powtórki.

3  Dziękujemy, maria g
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardziej chodzi o lody Magdy Gessler z restauracji Polka. Byliśmy z dziećmi, które koniecznie chciały skosztować sławnych lodów „Madzi Deser”, kolejka na pół godziny, ale stanęliśmy. I..... płatność tylko gotówka , no ale ok, przyszło do zakupu, pani z pazurkami na cm podaje lody i kase bierze ta sama ręka , wyszło ok 20 zł, mąż daje 100 , a ona nie ma wydać , karta nie można . No to podziękowaliśmy i 100m dalej kupiliśmy pyszne lody i zapłaciliśmy karta . Niefajne, ze Magda wszystkich naokoło opieprza ze płatność karta to teraz mus, a u niej samej d....a. Cena lodów to tez przerost formy nad treścią. Pozatym brak higieny, żelowe pazury na cm, generalnie kicha. Żerują na turystach, bo nikt normalny tam drugi raz nie wróci.

2  Dziękujemy, jowitab223

Polka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Polka Restauracja? Podziel się wrażeniami!