“Spodziewałem się sporo więcej”
Polka Restauracja — recenzja

Polka Restauracja
Nr 522 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Po tak znanej właścicielce , spodziewałem się że trafiłem do kulinarnego raju , tymczasem było dość przeciętnie , to znaczy poprawnie , ale te same doznania mam w Grudziądzu w „Kuchni pełnej smaki” gdzie rachunek nie przekroczy 50 pln za identyczne dania . Karta dość zwykła , jedzenie poprawne , duży kelner nieco nafukany , ale profesjonalny . Toaleta ładna ale już nieco zużyta. No cóż widać Pani Magda zajęta ratowaniem cudzych lokali , odrobinkę odpuściła Polkę :)

3  Dziękujemy, AlexanderAlexiev

Zrecenzowano 9 września 2019

Moje wrażenia całkowicie pokrywają się z opinią jowitab223. Rzeczywiście Panienka podająca lody jest wyposażona w paznokcie długości 1 cm oraz dodatkowo zdegustowaną minę. Faktycznie kartą się nie zapłaci a gotówką też niekoniecznie gdyż sytuacja się powtarza, że nie ma drobnych do wydania reszty. Ja brałam jedną porcję za 7 pln i podałam banknot 20 zł. Brak możliwości wydania reszty całkowicie mnie zaskoczył poza zaskoczeniem o braku możliwości płacenia kartą. Na szczęście byłam z dwoma koleżankami i zapłaciłam za trzy porcje, a więc te nieszczęsne 20 pln 1 pln. Panienka podała nam uklepane w wafelku lody z miną obrażonej królowej.
Lody jak lody. Szału nie ma a piętrzące się trudności przy ich nabyciu zdecydowanie nie zachęcają do powtórki.

3  Dziękujemy, maria g
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardziej chodzi o lody Magdy Gessler z restauracji Polka. Byliśmy z dziećmi, które koniecznie chciały skosztować sławnych lodów „Madzi Deser”, kolejka na pół godziny, ale stanęliśmy. I..... płatność tylko gotówka , no ale ok, przyszło do zakupu, pani z pazurkami na cm podaje lody i kase bierze ta sama ręka , wyszło ok 20 zł, mąż daje 100 , a ona nie ma wydać , karta nie można . No to podziękowaliśmy i 100m dalej kupiliśmy pyszne lody i zapłaciliśmy karta . Niefajne, ze Magda wszystkich naokoło opieprza ze płatność karta to teraz mus, a u niej samej d....a. Cena lodów to tez przerost formy nad treścią. Pozatym brak higieny, żelowe pazury na cm, generalnie kicha. Żerują na turystach, bo nikt normalny tam drugi raz nie wróci.

2  Dziękujemy, jowitab223
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Podobno Pani Magda Gessler w 2014 r. zrezygnowała z restauracji Polka. Wciąż jednak zaprasza klientów na szyldzie i na stronie restauracji.
Tak więc będę tę restaurację traktowała, tj. jako miejsce, które Pani Magda firmuje swoim nazwiskiem.
Bardzo lubię programy z Panią Gessler, dzięki którym zawsze czegoś się nauczę.
Tym razem jednak, będąc w restauracji Polka nauczyłam się tego, że ludziom, nawet tak znanym i szanowanym, nie można wierzyć.
Nieprawdą jest bowiem, że schabowy powinien kosztować niewiele ponad 20 zł, jak wielokrotnie słyszałam podczas Kuchennych rewolucji, bo my zapłaciliśmy dwa razy więcej i w dodatku chciało się krzyknąć za Mistrzynią - CZYM WY TU LUDZI TRUJECIE?!
Niestety właśnie tym schabowym. Mieliśmy wątpliwą przyjemność jeść trzy dania ze schabowym z kością, przy której mięso okazało się śmierdzące. Poprosiliśmy kelnera, proponując powąchanie mięsa przy kości (nie skorzystał... może już wiedział, jak "pachnie"?), żeby przekazał kucharzowi, by już więcej z tego schabu nie przygotowywał potraw gościom. Usłyszeliśmy jedynie - dobrze, powtórzę. Żadnego "przepraszam", zadośćuczynienia, ani wizyty kucharza nie doczekaliśmy się.
Pozostała część towarzystwa trafiła na lepsze dania, szczególnie rosół i korona z żeber były smaczne.
Spróbowaliśmy również piwa (chyba o nazwie Polka), które nam smakowało i dlatego w trakcie obiadu poprosiliśmy jeszcze raz o piwa. Tym razem kelner przeprosił nas, bo... przyniósł piwo w pokalach z napisem Tyskie.
Czy ta restauracja i osoba ją firmująca upadły tak nisko finansowo, że muszą ratować się reklamówkami? Szokująca sytuacja. Abstrahując od zmiany smaku w zależności od tego, w czym podajemy piwo, tak podane piwo po prostu nam nie smakowało i razem z piwem skończyła się bajka o wspaniałej restauracji Pani Gessler.
Może by tak Kuchenną rewolucję? Chyba jednak nie, bo było nas ośmioro i restauracja zarobiła na nas pokaźną sumkę. Nie pozostaje zatem nic innego, jak ostrzec innych, by nie byli tak naiwni, jak my i nie przychodzili do restauracji Polka. Może gdy zabraknie gości, Pani Magda coś z tym zrobi. W końcu nazwisko zobowiązuje.

7  Dziękujemy, alunia2005
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie przychodzicie drodzy Goście. Tu po prostu nie warto zaglądać. Na wejściu witają sztuczne kwiaty co mnie skutecznie zniechęciło. Dałam szanse drugi raz, było jeszcze gorzej niż za pierwszym razem.... obok wejścia lody firmowane nazwiskiem Pani Magdy. Ale jest tak FATALNA i NIEMIŁA obsługa ze zamiast dwóch lodów kupiliśmy jeden..... panie z ledwością nas obsłużyły gdyż długość tipsów nie pozwalają in nawet wziąć pieniądzu. Lokale w Warszawie są super. Ten do nich nie należy :/

2  Dziękujemy, tatiana_com

Polka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Polka Restauracja? Podziel się wrażeniami!