“Jedzenie ogólnie bardzo dobre trzeba tylko popracować nad dodatkami...”
Polka Restauracja — recenzja

Polka Restauracja
Nr 398 wśród 3 290 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 października 2018

Ja z mężem postanowiliśmy zwiedzic Warszawę i zjeść w restauracji u Pani MAgdy. Zamówiliśmy zupę z borowików i żurek - bardzo dobre, Polecam. Na II danie: golonka na kapuście-przepyszna; polęwiczki ze śliwką - mięso przepyszne ale sos... bardzo kwaśny, to były jakieś też śliwki tylko malutkie, - nie polecam sosu. Ziemniaki opiekane-nie polecam . Ogólnie bardzo lubimy mięso i nie rozczarowaliśmy się daniami mięsnymi tylko dodatkami. Obsługa miła, ale czegoś mi brakowało... ta restauracja jest jakby bez życia. Byłam rozczarowana tym że jest doliczana do rachunku 10% opłaty serwisowej, to nie jest wporządku że goście nie są o tym informowani.

Dziękujemy, jackiejackie2017

Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa średnio sympatyczna i wolna, a 10% oplaty serwisowej doliczane obowiązkowo. Zamówiona zupa grzybowa bez rewelacji, właściwie nijaka a czas oczekiwania spory. Do tego mnostow okruchów po poprzednich gosciach na stole...nie polecam.

Dziękujemy, KasicA a
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

W dniu dzisiejszym byłam po 2 latach ponownie w polce. Poleciłam ja znajomym najadłam się wstydu .Jedzenie tragiczne obsługa dno. Pani na wejsciu pracuję chyba za kare. Wchodząc nawet nie zaproponowała żeby skorzystać z szatni . Kelner obsługiwał tak jak by wogole nie chciał nie potrafił zaproponować dania. Ani dodatków nie zapytał nawet czy coś do picia potrzebujemy ,świeczka wypalona na stole zero reakcji. Po podaniu jedzenia nie dostaliśmy żadnych przypraw.Jedzenie 2 lata temu było na 5+ i byliśmy zachwyceni i zainspirowani smakiem dziś to 2 na szynach.Pieniadze wydane w błoto na jedzenie bez smaku ,w żałosnych porcjach .Sałatka góralska 2 kromki pieczywa z boczkiem na sałacie to żart .jesteśmy bardzo zawiedzieni.n pewno nie wrócimy i nikomu już nie polecę tej restauracji.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 18 października 2018

Podczas pobytu rok wcześniej byłam zachwycona wnętrzami, a przede wszystkim wysokiej klasy kuchnią. Cały rok wspominałam wybornego pstrąga, pyszny rosołek i bardzo dobrą szarlotkę. Z radością i nadzieją wróciłam tego lata. Wnętrza podupadły, a co do jedzenia... Rosół skwaśniały, zaczęłam podejrzewać że to ogórkowa; ryba nie najświeższa i "zmęczona"; szarlotka podawana na ciepło lodowata w środku. Rybę i szarlotkę zjadłam (bez przyjemności), podejrzany rosół zgłosiłam kelnerowi. Po dłuższym oczekiwaniu otrzymałam kolejną porcję z przeprosinami i zapewnieniem, że ten właśnie się DOGOTOWAŁ... Aha?! Gotują rosół o godz. 21? Na drugi dzień? Kreatywny kelner czy wytyczne Magdy Gessler? Biorąc pod uwagę teorie jakie głosi właścicielka w swoim programie oraz bardzo wysoki rachunek (z ukrytym haraczem w postaci 10% "opłaty za serwis") podsumowuję: NIGDY WIĘCEJ! Nie lubię fałszu, obłudy i hipokryzji.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, slawab2018
Zrecenzowano 14 października 2018

Byłyśmy z koleżankami w weekend w Warszawie i w zasadzie bez sprawdzania opinii (nasza wina) poszłyśmy na obiad do restauracji pani Gessler. Już przy wejściu zwróciły naszą uwagę podniszczone sprzęty i meble. Wystrój sali jeżeli chodzi o styl, to oczywiście rzecz gustu, jednak sztuczne kwiaty spatynowane kurzem i wyblakłe ze starości, to chyba nie dekoracje do lokalu tak uznanej restauratorki. Na stole wyplamiona serweta z ...dziurą (uwieczniłam to nawet na zdjęciu, gdyż nie chciałyśmy w to uwierzyć!) I do tego drażliwy kelner, który swoją wyższościową postawą, raczej nie czynił atmosfery milszą. Zamówione przeze mnie i koleżankę steki (miały być średnio wysmażone były mocno wysmażone) podane były na nieokreślonej barwy szpinaku, szpinak był bez smaku, a wyciekająca spod niego woda zalała cały talerz. Puree z ziemniaków myślę, że niewiele miało wspólnego ze śmietaną i masłem, dominowała natomiast musztarda. Pozostałe potrawy, które zamówiły koleżanki niestety także pozostawiały wiele do życzenia, jednak nie oceniam, gdyż nie jadłam. Kiedy przekazałyśmy swoje uwagi kelnerowi obraził się, jednak wrócił po chwili i zaproponował darmowy deser, za który jednak podziękowałyśmy. Nie wiem dlaczego naiwnie liczyłyśmy, że restauracja pani Magdy, która jest uznanym arbitrem jeżeli chodzi o restauracje w całym kraju będzie na najwyższym poziomie? Dziś mogę stwierdzić, że było to z gruntu błędne założenie. Mam nieodparte wrażanie, że przydałyby się "Kuchenne rewolucje" w restauracji pani Gessler. Absolutnie nie polecam tego lokalu!

Termin wizyty: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, promykowcy

Polka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Polka Restauracja? Podziel się wrażeniami!