“dobre i ok”
El Popo — recenzja

El Popo
Nr 232 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Meksykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

Lokal istniejący już bardzo długo na rynku gastronomicznym.
Bardzo przyzwoite i poprawne jedzenie,choć bez tam jakiś uniesień meksykańskich.
Dobre wina i pozytywna obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ZusaK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ELP0P0, Manager, El PopoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Pewnie, że wolelibyśmy 5 punktów zamiast 4. Jednakże bardzo dziękujemy, pozdrawiamy, a o te 5 punktów i uniesienia kulinarne jeszcze zawalczymy :-)

Z polecenia znajomych postanowiliśmy wybrać się do El Popo. Na przystawkę zamówiliśmy kalmary, na danie główne dorsza i burrito- były przepyszne. Polecamy także desery- chociaż są dosyć słodkie. Obsługa również na 5+. Kelnerka Sabina od początku do końca wizyty zadbała o super atmosferę, w zasadzie wybrała za nas dania i reagowała na wszystkie nasze potrzeby. Wieczór również umilała muzyka na żywo- jest dosyć głośno, wiec jeżeli chcecie porozmawiać to lepiej udać się na górę. My na pewno tu wrócimy, przekonaliśmy się do kuchni meksykańskiej! :)

Dziękujemy, Marco136747
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ELP0P0, Manager, El PopoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam przekonana, że nie jestem fanką kuchni meksykańskiej, jednak wizyta w El Popo sprawiła, że całkowicie zmieniłam swoje zdanie! Pyszne dania, duży wybór margarit, do tego bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, joannadP9414EP
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, pyszne przystawki i dania główne, sympatyczny wieczór, cieszę się, że wybraliśmy tą restaurację, jest godna polecenia

Dziękujemy, Mirela G

Dziękujemy i zapraszamy! Do zobaczenia!

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byłam tu już 6 razy, bo mam blisko. Pierwsze wrażenie super, zamówiłam flautasy które były pycha! Niestety z każdą kolejną wizytą byłam coraz bardziej rozczarowana. Quesadilla z kurczakiem jest w porządku, z chorizo jest dla mnie za tłusta, ale kto co lubi. Krewetki z gorącego talerza ok, ale batat z marynowaną cebulą i biały serem jest OKROPNE! Czuć tylko te niedobrą cebulę, sałatka też niedobra, tortilla z zapiekanym serem była dla nas za tłusta, ale najgorsze były tacos. Zamówiłyśmy ostatnio z koleżanką Tacos dnia, które były z karkówką wieprzową. To była pomyłka!!! Najgorsze tacos jakie zjadły. Spalone, twarde mięso, wymieszane z pastą z czerwonej fasoli. Do tego było troszkę białego sera twarogowego i marynowana cebula. A gdzie sałata? a gdzie salsa pomidorowa, która powinna być w tacos? Po naszej ostatniej wizycie na pewno już tu nie wrócimy.

Dziękujemy, Krewetka123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ELP0P0, Manager, El PopoOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Przykro nam czytać taką opinię. Widzę, że są na szczęście dania w karcie, które Pani posmakowały, ale są też takie, które według Pani są okropne. Niedawno miałam okazję próbować fermentowanej soi w restauracji japońskiej i wiem, że nie znoszę tego dania. Ramen mieli za to genialny i na niego wrócę. Bardzo bym chciała, by Pani też nie przekreślała El Popo. Zapraszam Panią serdecznie raz jeszcze. Proszę tym razem zrobić rezerwację telefonicznie u managera (tel. 601724419). Ani ja, ani nasz szef kuchni Angel Aceves nie możemy po prostu pozwolić na to, by myślała Pani, że robimy słabe tacos. Mamy naprawdę szeroki repertuar tacosów, które chwalą nawet Meksykanie, bo przypominają im smaki dzieciństwa, dom rodzinny, kuchnię babci itd. Nie jest prawdą, że w tacosie powinna być salsa pomidorowa lub sałata. Chciałabym, by spróbowała Pani na przykład genialnego tacos al pastor z wieprzowiną marynowaną w achiote podawaną z ananasem lub tacosa z krewetkami w salsie mango. Mam nadzieję, do zobaczenia.

El Popo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w El Popo? Podziel się wrażeniami!