“Tu trzeba przyjść :D”
Natka i Tymianek — recenzja

Natka i Tymianek
Nr 1 964 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Rodzinna restauracja z polska kuchnia. Z miłości do gotowania, dobrego jedzenia, spełniając marzenia - zapraszamy Was do naszego drugiego domu.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskakujące, przepyszne i niesamowite!
Nic dodać nic ująć :)
Niepozorne miejsce przy małej remontowanej ulicy. Weszliśmy bo zaintrygowała nas nazwa. Rodzinne urocze miejsce zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Przemiła obsługa, jedzenie genialne. Plac zabaw dla dzieci i kącik zabaw w środku. Wszystko gotowe na przyjęcie małych gości - Zosieńka dostała do obiadu własną zastawę i śliniak :D
Powiedzieć NAJ... to to jak nie powiedzieć nic.
Goooorąco polecamy :)

Dziękujemy, aleksandrawA1871ZQ
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Na gastronomicznej pustyni Zielonej Białołęki pojawiła się kolejna oaza, tym razem przy Głębockiej. Restauracja serwuje dania kuchni domowej: kotlety mielone, schabowe itp. Nie znajdziesz więc tutaj egzotyki. To jednak uczciwa kuchnia. Kotlet schabowy (wielkości całego talerza) świeżo usmażony, mielony również, ziemniaki świeżo ugotowane. Zupa dnia (akurat był kapuśniak) w cenie 5 zł mogłaby być samodzielnym daniem, tak duża była ta porcja.
Kilka stolików na zewnątrz, na podwórku, nie przy samej ulicy. W środku klimatyzacja.
Można popić zimnym piwem. Często organizowane są tu imprezy zamknięte, dlatego warto sprawdzić, zanim się przyjdzie.
Ogólnie na plus.

Dziękujemy, Piotr_Sobczynski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SoniaT1722, Właściciel, Natka i TymianekOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujęmy :) i zapraszamy ponownie :)

Natka i Tymianek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Natka i Tymianek? Podziel się wrażeniami!